zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Do pokoju dziecięcego

Osłony okienne do pokoju dziecięcego: które wybrać?

Dzieci potrzebują dużo naturalnego światła, aby mogły bawić się czy odrabiać lekcje, ale potrzebują również, aby w pokoju było możliwie ciemno, gdy np. idą spać po obiedzie. Do pokoju dziecięcego najlepiej nadają się rolety. Dzięki specjalnej powłoce są odporne na kurz, co napewno ocenią pozytywnie rodzice małych alergików.

Inną możliwością zasłonięcia okna w pokoju dziecięcym są rolety duo, zwane roletami dzień i noc. Pasy tkanin można ustawić w wybrany sposób, aby do pokoju docierała optymalna ilość światła.

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Rolety, żaluzje czy klimatyzacja?

W upalne dni jesteśmy często zmęczeni, pocimy się, ciężko się nam oddycha, a to wszystko ma wpływ na nasze samopoczucie. Z przegrzanych pomieszczeń uciekamy nad wodę, do cienia pod pergolę do ogródka lub szukamy ochłody na basenie. Aby uniknąć przegrzewania pomieszczeń możemy nasz dom czy mieszkanie wyposażyć w klimatyzację lub zainstalować zewnętrzne osłony okienne.

Jak wygląda prawidłowo zapakowana przesyłka? Część trzecia

W trzeciej części naszej serii o tym co powinno znajdować się w przesyłce z produktami zamawianymi w naszym sklepie internetowym, zajmiemy się produktami z grupy osłon zewnętrznych.

Kup żaluzje i rolety na wymiar, bez wychodzenia z domu

W ostatnich dniach nikt z nas nie czuje się bezpiecznie w otoczeniu nieznanych ludzi. Nie chcesz robić zakupów, unikasz kontaktów z innymi ludźmi próbując chronić swoje zdrowie oraz zdrowie swoich najbliższych. Dzięki sklepowi internetowemu Labona.pl nie musisz czekać na zakończenie kwarantanny. Możesz bez obaw zamówić osłony okienne bez wychodzenia z domu.

 

 

Jak dokonać pomiaru skrzynki purenitowej do żaluzji zewnętrznych?

Skrzynki purenitowe to nie tylko najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o montaż żaluzji zewnętrznych, ale również jeden z najłatwiejszych produktów do pomiaru. I właśnie dlatego bardzo łatwo i bez obaw możesz zamówić je przez internet.