zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Aluminiowa rama z moskitierą do drzwi

Na wymiar

Wysyłka do 20 dni roboczych

Gwarancja 24 miesięcy

Aluminiowa rama z moskitierą do drzwi

    • Moskitiera z lekką ramą aluminiową odporną na skręcanie
    • Może być stosowana w drzwiach wyposażonych w rolety zewnętrzne, odstęp pomiędzy framugą drzwi a roletą musi jednak wynosić co najmniej 16 mm
    • Siatka ClearView ma zwiększoną przejrzystość i udoskonaloną przepuszczalność powietrza 
Sprzedaż zakończona

 

Aluminiową ramę z moskitierą do drzwi zamontujesz w kilka minut

Zabezpiecz swój dom przed niechcianymi insektami stosując moskitierę do drzwi. Moskitiera jest wyposażona w siatkę Clear View, która wyróżnia się doskonałą przejrzystością, w porównaniu z tradycyjną tkaniną z włókna szklanego, jak również zapewnia lepszą przepuszczalność powietrza. Przy użyciu zwykłej piły, można dopasować długość profili aluminiowych tak, aby pasowały dokładnie do wymiaru drzwi. Następnie należy złożyć ramę za pomocą unikalnych łączników kątowych easy fit.

Aluminiowa rama jest bardzo wytrzymała i odporna na skręcanie. Zawiasy ze zintegrowanym mechanizmem samozamykania, automatycznie zamykają moskitierę zapewniając w ten sposób ciągłe zabezpieczenie przed insektami. Moskitierę można zastosować w oknach, w których są zamontowane rolety zewnętrzne. Niezbędny odstęp między ościeżnicą i roletą powinnien wynosić 16 mm.

W naszej ofercie znajdują się dwie wielkości ramy, które z łatwością dopasujesz do wymiarów swoich drzwi. Do wyboru 2 kolory konstrukcji ramy, siatka jest w kolorze antracytowym. 

Uwaga
Dokończ zamówienie, abyśmy mieli Twoje dane kontaktowe.

Skontaktujemy się z Tobą, najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych, i indywidualnie ustalimy, czy możemy przeprowadzić montaż w Twojej miejscowości i jaki będzie jego koszt. Opłata wynosi zwykle 15% całkowitej ceny produktu. Jako metodę płatności za zamówienie wybierz przelew bankowy, ale nie dokonuje jeszcze płatności.

Kupon rabatowy na zakup na plotypalubky.cz
Drogi Kliencie, mamy dla Ciebie prezent w postaci kuponu rabatowego na zakup produktów na stronie plottypalubky.cz
Twój kod rabatowy to: Labona3
Oddzwonić

Wysłanie próbek