zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Akcja 4 + 1 gratis na osłony wewnętrzne i siatki przeciw owadom

Oto kolejna okazja. Kup 5 sztuk cieniowania wnętrz, a jedną z nich otrzymasz za darmo. Więcej o promocji przeczytasz poniżej.

W naszym sklepie internetowym trwa świetna promocja, dzięki której piątą sztukę otrzymasz za darmo. Jak to działa? Jeśli kupisz 5 dowolnych produktów z naszej oferty osłon wewnętrznych lub moskitier, najtańszą sztukę z tej piątki otrzymasz całkowicie za darmo.

Oznacza to, że jeśli wybierzesz np. trzy rolety i dwie moskitiery, jeden produkt - najtańszy z tego zamówienia - otrzymasz całkowicie za darmo. Możesz skorzystać z tej promocji na dowolną kombinację produktów do zaciemniania wnętrz i siatek przeciw owadom, więc możesz swobodnie wybrać, na czym dokładnie skorzystasz z promocji.

Ta promocja jest ważna do 30 czerwca 2023 roku, więc masz dużo czasu na dokonanie wyboru i skorzystanie z tej oferty. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych rolet materiałowych, żaluzji czy moskitier do sypialni, salonu czy biura, promocja pozwoli Ci zaoszczędzić do 20% na całkowitej cenie.

Nasze produkty są wykonywane na wymiar z zachowaniem najwyższej jakości. Co więcej, wszystkie zaciemnienia możesz zmierzyć i zamówić samodzielnie bezpośrednio w sklepie, dzięki czemu możesz czerpać radość z zakupów w zaciszu własnego domu. Również montaż jest w Twoich rękach - wystarczą zwykłe narzędzia domowe, a sam montaż nie zajmuje dużo czasu. Sprawdź wideo i instrukcje bezpośrednio w szczegółach każdego klosza, aby zobaczyć, jak łatwa jest instalacja.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i wybierz 4 produkty z naszej oferty, a 1 otrzymasz gratis! Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz porady na temat naszych produktów.


Petra


Inne artykuły od Petra


Zamów pergolę z 8% rabatem

Sezon budowlany 2021 powoli dobiega końca, zaczyna się jesień, a ze względu na pogodę część robót trzeba odłożyć na wiosnę. Jednak nawet ten czas można wykorzystać efektywnie i być przygotowanym na wiosnę 2022 roku. Dlatego zamów pergolę ARTOSI - a my damy Ci na nią 8% rabatu.

 

 

Markiza to najlepsza ochrona przed słońcem nie tylko na tarasie

Główną funkcją żaluzji jest przede wszystkim ochrona wnętrz przed nadmiernym nasłonecznieniem i ograniczenie przegrzewania pomieszczeń. Markiza chroni zarówno wnętrze jak również zapewnia komfort na balkonie lub tarasie Twojego domu lub mieszkania.

Co to są plisy okienne? Naprawdę nie są to papierowe żaluzje. Plisy to żaluzje z harmonijkową tkaniną.

Choć do złudzenia przypominają składany papier, to naprawdę nie są to papierowe żaluzje. Plisy to żaluzje z harmonijkową tkaniną.

Rolety DUO i ich zalety

Tekstylne rolety DUO to nie tylko praktyczne osłony okienne, ale również bardzo efektowny sposób dekoracji wnętrz, który nada Twojemu domu wyjątkowego charakteru.