zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Akcja 4 + 1 gratis na osłony wewnętrzne i siatki przeciw owadom

Oto kolejna okazja. Kup 5 sztuk cieniowania wnętrz, a jedną z nich otrzymasz za darmo. Więcej o promocji przeczytasz poniżej.

W naszym sklepie internetowym trwa świetna promocja, dzięki której piątą sztukę otrzymasz za darmo. Jak to działa? Jeśli kupisz 5 dowolnych produktów z naszej oferty osłon wewnętrznych lub moskitier, najtańszą sztukę z tej piątki otrzymasz całkowicie za darmo.

Oznacza to, że jeśli wybierzesz np. trzy rolety i dwie moskitiery, jeden produkt - najtańszy z tego zamówienia - otrzymasz całkowicie za darmo. Możesz skorzystać z tej promocji na dowolną kombinację produktów do zaciemniania wnętrz i siatek przeciw owadom, więc możesz swobodnie wybrać, na czym dokładnie skorzystasz z promocji.

Ta promocja jest ważna do 31 sirpnia 2023 roku, więc masz dużo czasu na dokonanie wyboru i skorzystanie z tej oferty. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych rolet materiałowych, żaluzji czy moskitier do sypialni, salonu czy biura, promocja pozwoli Ci zaoszczędzić do 20% na całkowitej cenie.

Nasze produkty są wykonywane na wymiar z zachowaniem najwyższej jakości. Co więcej, wszystkie zaciemnienia możesz zmierzyć i zamówić samodzielnie bezpośrednio w sklepie, dzięki czemu możesz czerpać radość z zakupów w zaciszu własnego domu. Również montaż jest w Twoich rękach - wystarczą zwykłe narzędzia domowe, a sam montaż nie zajmuje dużo czasu. Sprawdź wideo i instrukcje bezpośrednio w szczegółach każdego klosza, aby zobaczyć, jak łatwa jest instalacja.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i wybierz 4 produkty z naszej oferty, a 1 otrzymasz gratis! Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz porady na temat naszych produktów.


Petra
Jak czyścić markizę?

Chcesz mieć dobrze zacienione miejsce na werandzie lub tarasie, aby przyjemnie posiedzieć u śniadania lub kolacji, ale przeszkadza Ci nisko świecące słońce? A może po prostu chcesz uniknąć ostrych promieni słonecznych wpadających do wnętrza w ciągu dnia? Idealnym rozwiązaniem jest markiza. W niniejszym artykule dowiesz się jak dbać o markizę, aby służyła przez lata

 

 

Żaluzje zewnętrzne: Jak czyścić żaluzje zewnętrzne?

Żaluzje zewnętrzne to bardzo popularne systemy osłon okiennych nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego. Jak sprawić, aby mimo upływu lat nadal dobrze wyglądały i działały niezawodnie? 

Jak czyścić markizę tarasową?

Nowoczesne markizy tarasowe nie wymagają specjalnej konserwacji. Markiza tarasowa składa się z kilku części. Lekkiej aluminiowej konstrukcji, poszycia (tkaniny) i napędu lub korby.

Obniż koszty energii elektrycznej w domu

Cena energii elektrycznej gwałtownie wzrosła, sytuacja jest niepewna, a wiele firm balansuje na granicy opłacalności. Domowe rachunki za prąd nagle znacznie przekraczają budżet rodzinny. Brzmi to trochę jak scenariusz horroru, prawda? Przyjrzyjmy się zatem, jak przetrwać wzrost cen energii elektrycznej.