zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Akcja 4 + 1 gratis na osłony wewnętrzne i siatki przeciw owadom

Oto kolejna okazja. Kup 5 sztuk cieniowania wnętrz, a jedną z nich otrzymasz za darmo. Więcej o promocji przeczytasz poniżej.

W naszym sklepie internetowym trwa świetna promocja, dzięki której piątą sztukę otrzymasz za darmo. Jak to działa? Jeśli kupisz 5 dowolnych produktów z naszej oferty osłon wewnętrznych lub moskitier, najtańszą sztukę z tej piątki otrzymasz całkowicie za darmo.

Oznacza to, że jeśli wybierzesz np. trzy rolety i dwie moskitiery, jeden produkt - najtańszy z tego zamówienia - otrzymasz całkowicie za darmo. Możesz skorzystać z tej promocji na dowolną kombinację produktów do zaciemniania wnętrz i siatek przeciw owadom, więc możesz swobodnie wybrać, na czym dokładnie skorzystasz z promocji.

Ta promocja jest ważna do 31 sirpnia 2023 roku, więc masz dużo czasu na dokonanie wyboru i skorzystanie z tej oferty. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych rolet materiałowych, żaluzji czy moskitier do sypialni, salonu czy biura, promocja pozwoli Ci zaoszczędzić do 20% na całkowitej cenie.

Nasze produkty są wykonywane na wymiar z zachowaniem najwyższej jakości. Co więcej, wszystkie zaciemnienia możesz zmierzyć i zamówić samodzielnie bezpośrednio w sklepie, dzięki czemu możesz czerpać radość z zakupów w zaciszu własnego domu. Również montaż jest w Twoich rękach - wystarczą zwykłe narzędzia domowe, a sam montaż nie zajmuje dużo czasu. Sprawdź wideo i instrukcje bezpośrednio w szczegółach każdego klosza, aby zobaczyć, jak łatwa jest instalacja.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i wybierz 4 produkty z naszej oferty, a 1 otrzymasz gratis! Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz porady na temat naszych produktów.


Petra
Dostęp światła dziennego i zewnętrzne osłony okienne

W dzisiejszym wpisie opiszemy krótko okienne osłony zewnętrzne i ich wpływ na ilość światła wpadającego do pomieszczeń. Wyjaśnimy, który rodzaj osłon zewnętrznych jest bardziej skuteczny, a które osłony zapewnią podczas słonecznych dni przyjemne zacienienie wnętrza. 

Żaluzje zewnętrzne: doskonała izolacja termiczna i akustyczna

Wcześniej widzieliśmy je tylko w oknach biurowców czy magazynów, ale teraz pojawiają się również w domach jednorodzinnych. I nic dziwnego. Żaluzje zewnętrzne dzięki swym doskonałym właściwościom izolacyjnym pozwalają zaoszczędzić pieniądze i dodatkowo dobrze wyglądają. 

Akcja 4 + 1 gratis na osłony wewnętrzne i siatki przeciw owadom

Oto kolejna okazja. Kup 5 sztuk cieniowania wnętrz, a jedną z nich otrzymasz za darmo. Więcej o promocji przeczytasz poniżej.

Osłony okienne bezpieczne dla dzieci

Dzieci bardzo lubią odkrywać świat wokół siebie, dlatego bardzo ważne jest, aby zabezpieczyć wyposażenie domu, a zwłaszcza sznurki od rolet i żaluzji, które mogą być niebezpieczne dla dzieci.