zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Akcja 4 + 1 gratis na osłony wewnętrzne i siatki przeciw owadom

Oto kolejna okazja. Kup 5 sztuk cieniowania wnętrz, a jedną z nich otrzymasz za darmo. Więcej o promocji przeczytasz poniżej.

W naszym sklepie internetowym trwa świetna promocja, dzięki której piątą sztukę otrzymasz za darmo. Jak to działa? Jeśli kupisz 5 dowolnych produktów z naszej oferty osłon wewnętrznych lub moskitier, najtańszą sztukę z tej piątki otrzymasz całkowicie za darmo.

Oznacza to, że jeśli wybierzesz np. trzy rolety i dwie moskitiery, jeden produkt - najtańszy z tego zamówienia - otrzymasz całkowicie za darmo. Możesz skorzystać z tej promocji na dowolną kombinację produktów do zaciemniania wnętrz i siatek przeciw owadom, więc możesz swobodnie wybrać, na czym dokładnie skorzystasz z promocji.

Ta promocja jest ważna do 31 sirpnia 2023 roku, więc masz dużo czasu na dokonanie wyboru i skorzystanie z tej oferty. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych rolet materiałowych, żaluzji czy moskitier do sypialni, salonu czy biura, promocja pozwoli Ci zaoszczędzić do 20% na całkowitej cenie.

Nasze produkty są wykonywane na wymiar z zachowaniem najwyższej jakości. Co więcej, wszystkie zaciemnienia możesz zmierzyć i zamówić samodzielnie bezpośrednio w sklepie, dzięki czemu możesz czerpać radość z zakupów w zaciszu własnego domu. Również montaż jest w Twoich rękach - wystarczą zwykłe narzędzia domowe, a sam montaż nie zajmuje dużo czasu. Sprawdź wideo i instrukcje bezpośrednio w szczegółach każdego klosza, aby zobaczyć, jak łatwa jest instalacja.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i wybierz 4 produkty z naszej oferty, a 1 otrzymasz gratis! Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz porady na temat naszych produktów.


Petra
Jak czyścić żaluzje?

Prawidłowa pielęgnacja osłon okiennych wydłuża ich żywotność i zapobiega gromadzeniu się cząsteczek kurzu w pomieszczeniu. Czyszczenie żaluzji nie musi być horrorem - poniżej znajdziesz porady dotyczące czyszczenia innych rodzajów osłon okiennych.

Rolety screenowe

Bardzo popularnym systemem osłon okiennych są rolety screenowe. Nie tylko pełnią funkcję estetyczną, ale są również bardzo skuteczne.

Dlaczego kupujemy systemy osłonowe ? Część 2: Żaluzje zewnętrzne

Duże przeszklenia i okna francuskie to znak rozpoznawczy współczesnego budownictwa. Tendencja ta zwiększa również zapotrzebowanie na odpowiednie zacienienie tych obszarów, które zapobiegałoby przegrzewaniu w lecie i utracie ciepła w zimie. Te właśnie funkcje doskonale spełniają systemy osłonowe zewnętrzne.

Płoty ze sztachet PCV: jak wybrać ten właściwy?

Płoty ze sztachet z PCV to doskonały wybór, są solidne i trwałe, nie tracą koloru i praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji. Jednak nie wszystkie plastikowe płoty są takie same. Jak wybrać ten właściwy?