zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Bioklimatyczna pergola na wymiar – do samodzielnego montażu

Nie możesz się już doczekać, aby posiedzieć w ogrodzie lub na tarasie, wziąć do ręki książkę lub laptop i zrelaksować się w promieniach słońca? W naszej ofercie znajdziesz wielofunkcyjną pergolę bioklimatyczną, dzięki której będziesz mógł spędzić miłe chwile z rodziną lub przyjaciółmi.

Pergola bioklimatyczna ma wiele zalet

Przy aranżacji przydomowej przestrzeni chcemy, aby wszystkie elementy doskonale współgrały ze sobą. Niezależnie od tego, czy instalujesz pergolę do już istniejącego domu, czy dopiero zamierzasz go budować masz kilka możliwości wyboru. Zależy to głównie od miejsca w którym chcesz umieścić pergolę.

Najlepszym rozwiązaniem, nie wymagającym kompromisów, są pergole na wymiar. W naszej ofercie znajdzisz pergole o maksymalnych wymiarach 4500 x 7000 mm. Pergola może być zakotwiona do budynku z dwiema nogami podtrzymującymi konstrukcję lub wolnostojąca, którą możesz postawić w dowolnym miejscu w ogrodzie. W naszej ofercie posiadamy wiele kolorów z palety RAL dzięki którym z łatwością dopasujesz swoją pergolę do koloru okien lub elewacji domu.

Największą zaletą pergoli bioklimatycznej są obracające się lamele, dzięki którym możesz kontrolować ilość wpadającego słońca i cyrkulację powietrza. Całkowicie zamknięte lamele dachowe tworzą nie tylko ochronę przed słońcem, ale również wodoszczelny dach. Zintegrowany odpływ wody, znajdujący się w jednej z nóg odprowadza wodę deszczową. Dach pergoli można podzielić na dwie części a dzięki zastosowaniu dwóch napędów lamele dachowe będzie można ustawiać według własnych preferencji. Ustawiając lamele pod odpowiednim kątem ciepłe powietrze będzie wznosić się nad pergolą zapewniając jednocześnie dopływ świeżego powietrza.

Niezastąpiony dodatek do pergoli

Boczne rolety screenowe to idealne wyposażenie pergoli. Chronią one przed niskim, zapadającym słońcem, przed porywami wiatru oraz przed owadami, ponieważ tkanina, z której są wykonane działa również jako moskitiera. Specjalna techniczna tkanina zapewnia ochronę przed słońcem z jednoczesnym zachowaniem widoku z zewnątrz.

Z zamówieniem i montażem z łatwością poradzi sobie każdy majsterkowicz

Z naszymi instrukcjami video bardzo łatwo dokonasz pomiaru i montażu. Obie te czynności można wykonać własnoręcznie i w ten sposób zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie będziesz musiał korzystać z usług firmy montażowej. W naszym sklepie internetowym Labona.pl znajdziesz przejrzyste instrukcje w formacie PDF oraz video, dzięki któremu będziesz wiedział krok po kroku jak należy postępować. 

W kilka chwil dokonasz pomiaru i wypełnisz nasz konfigurator produktu online. W razie jakichkolwiek niejasności możesz zadzwonić na naszą infolinię. Wyprodukowaną na wymiar pergolę dostarczymy wprost pod Twoje drzwi, a Ty zamontujesz ją samodzielnie. Oprócz kilku podstawowych narzędzi do montażu będziesz potrzebować kilku "dodatkowych rąk", do podniesienia górnych profili i ruchomych lameli dachowych. Za parę godzin możesz już siedzieć pod nową, luksusową, bioklimatyczną pergolą w ogrodzie, ze świadomością że to Twoja praca.


Agnieszka
Jak wygląda prawidłowo zapakowana przesyłka? Część druga

W poprzednim wpisie na naszym blogu pisaliśmy o tym, jak powinna wyglądać przesyłka z najpopularniejszymi produktami zamawianymi w naszym sklepie internetowym Labona.pl . W dzisiejszym wpisie pokażemy jak pakowane są przesyłki z roletami tekstylnymi. 

Dlaczego warto wybrać rolety tekstylne?

Myślisz, że klasyczne żaluzje to przeżytek? Wydają Ci się nudne i nieatrakcyjne? Chcesz aby Twoje okna wyglądały elegancko i nowocześnie? Jeżeli tak, to doskonałym produktem dla Ciebie bedą rolety tekstylne.

5 tipów jak urządzić pokój dziecięcy

Planujesz remont istniejącego pokoju dziecięcego lub czeka Cię przeprowadzka i zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać nową przestrzeń dla dzieci? Doradzimy, na co zwrócić uwagę i jak wyposażyć pokój, w taki sposób, aby był on rajem dla małych czy większych dzieci. 

Dlaczego kupujemy systemy osłonowe ? Część 2: Żaluzje zewnętrzne

Duże przeszklenia i okna francuskie to znak rozpoznawczy współczesnego budownictwa. Tendencja ta zwiększa również zapotrzebowanie na odpowiednie zacienienie tych obszarów, które zapobiegałoby przegrzewaniu w lecie i utracie ciepła w zimie. Te właśnie funkcje doskonale spełniają systemy osłonowe zewnętrzne.