zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Bioklimatyczna pergola na wymiar – do samodzielnego montażu

Nie możesz się już doczekać, aby posiedzieć w ogrodzie lub na tarasie, wziąć do ręki książkę lub laptop i zrelaksować się w promieniach słońca? W naszej ofercie znajdziesz wielofunkcyjną pergolę bioklimatyczną, dzięki której będziesz mógł spędzić miłe chwile z rodziną lub przyjaciółmi.

Pergola bioklimatyczna ma wiele zalet

Przy aranżacji przydomowej przestrzeni chcemy, aby wszystkie elementy doskonale współgrały ze sobą. Niezależnie od tego, czy instalujesz pergolę do już istniejącego domu, czy dopiero zamierzasz go budować masz kilka możliwości wyboru. Zależy to głównie od miejsca w którym chcesz umieścić pergolę.

Najlepszym rozwiązaniem, nie wymagającym kompromisów, są pergole na wymiar. W naszej ofercie znajdzisz pergole o maksymalnych wymiarach 4500 x 7000 mm. Pergola może być zakotwiona do budynku z dwiema nogami podtrzymującymi konstrukcję lub wolnostojąca, którą możesz postawić w dowolnym miejscu w ogrodzie. W naszej ofercie posiadamy wiele kolorów z palety RAL dzięki którym z łatwością dopasujesz swoją pergolę do koloru okien lub elewacji domu.

Największą zaletą pergoli bioklimatycznej są obracające się lamele, dzięki którym możesz kontrolować ilość wpadającego słońca i cyrkulację powietrza. Całkowicie zamknięte lamele dachowe tworzą nie tylko ochronę przed słońcem, ale również wodoszczelny dach. Zintegrowany odpływ wody, znajdujący się w jednej z nóg odprowadza wodę deszczową. Dach pergoli można podzielić na dwie części a dzięki zastosowaniu dwóch napędów lamele dachowe będzie można ustawiać według własnych preferencji. Ustawiając lamele pod odpowiednim kątem ciepłe powietrze będzie wznosić się nad pergolą zapewniając jednocześnie dopływ świeżego powietrza.

Niezastąpiony dodatek do pergoli

Boczne rolety screenowe to idealne wyposażenie pergoli. Chronią one przed niskim, zapadającym słońcem, przed porywami wiatru oraz przed owadami, ponieważ tkanina, z której są wykonane działa również jako moskitiera. Specjalna techniczna tkanina zapewnia ochronę przed słońcem z jednoczesnym zachowaniem widoku z zewnątrz.

Z zamówieniem i montażem z łatwością poradzi sobie każdy majsterkowicz

Z naszymi instrukcjami video bardzo łatwo dokonasz pomiaru i montażu. Obie te czynności można wykonać własnoręcznie i w ten sposób zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie będziesz musiał korzystać z usług firmy montażowej. W naszym sklepie internetowym Labona.pl znajdziesz przejrzyste instrukcje w formacie PDF oraz video, dzięki któremu będziesz wiedział krok po kroku jak należy postępować. 

W kilka chwil dokonasz pomiaru i wypełnisz nasz konfigurator produktu online. W razie jakichkolwiek niejasności możesz zadzwonić na naszą infolinię. Wyprodukowaną na wymiar pergolę dostarczymy wprost pod Twoje drzwi, a Ty zamontujesz ją samodzielnie. Oprócz kilku podstawowych narzędzi do montażu będziesz potrzebować kilku "dodatkowych rąk", do podniesienia górnych profili i ruchomych lameli dachowych. Za parę godzin możesz już siedzieć pod nową, luksusową, bioklimatyczną pergolą w ogrodzie, ze świadomością że to Twoja praca.


Agnieszka
Moskitiery - sposób na owady

Moskitiery stanowią jeden z dwóch sposobów zapobiegania przedostawaniu się owadów do domu. Drugim sposobem jest stosowanie środków chemicznych. 

Dlaczego warto wybrać markizy sterowane elektrycznie?

Większość klientów, chcących zaoszczędzić przy kupnie markiz tarasowych, wybiera sterowanie ręczne - korbowe. My jednak polecamy wydać trochę więcej pieniędzy i zainwestować do silnika elektrycznego. 

Jak wybrać odpowiednie plisy?

Jeżeli szukasz wszechstronnych osłon okiennych Twojej uwadze na pewno nie unikły plisy. Pasują doskonale prawie do wszystkich typów okien, oprócz tego można je montować do ogrodów zimowych czy do okien dachowych. Dodatkowym plusem jest szeroka skala kolorów i wzorów. 

Markiza to najlepsza ochrona przed słońcem nie tylko na tarasie

Główną funkcją żaluzji jest przede wszystkim ochrona wnętrz przed nadmiernym nasłonecznieniem i ograniczenie przegrzewania pomieszczeń. Markiza chroni zarówno wnętrze jak również zapewnia komfort na balkonie lub tarasie Twojego domu lub mieszkania.