zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Czy przed instalacją żaluzji zewnętrznych potrzebna jest dodatkowa konsultacja ze specjalistą budowlanym?

Jeżeli chcesz zainstalować żaluzje zewnętrzne w domu jednorodzinnym, dużo lepiej taką decyzję podjąć już w trakcie projektowania domu. Architekt powinien odpowiednio zaprojektować otwory okienne uwzględniając przede wszystkim: wystarczającą przestrzeń do montażu oraz zapewnienie swobodnego dostępu w przypadku serwisu. W tym przypadku żaluzje będą schowane pod fasadą. W przypadku montażu żaluzji zewnętrznych na wykończoną elewację budynku należy brać pod uwagę, że wysokość pakietu (wysokość żaluzji w stanie złożonym) może np. blokować otwieranie okna lub zasłaniać szybę. Średnia wysokość pakietu żaluzji w stanie złożonym to, w zależności od rodzaju i wysokości okna, 12-30 cm. Idealnym rozwiązaniem będzie zamówienie żaluzji aż po konsultacji z firmą wykończeniową.

Najczęściej kupowane z tym produktem:

Pavel




Jak należy czyścić lamele żaluzji pionowych Verticali?

Najczęstsze pytanie naszych klientów, którzy zamawiają żaluzje pionowe Verticale to: Jak czyścić lamele żaluzji pionowych?

Bioklimatyczna pergola na wymiar – do samodzielnego montażu

Nie możesz się już doczekać, aby posiedzieć w ogrodzie lub na tarasie, wziąć do ręki książkę lub laptop i zrelaksować się w promieniach słońca? W naszej ofercie znajdziesz wielofunkcyjną pergolę bioklimatyczną, dzięki której będziesz mógł spędzić miłe chwile z rodziną lub przyjaciółmi.

Płoty ze sztachet PCV: jak wybrać ten właściwy?

Płoty ze sztachet z PCV to doskonały wybór, są solidne i trwałe, nie tracą koloru i praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji. Jednak nie wszystkie plastikowe płoty są takie same. Jak wybrać ten właściwy?

Dlaczego kupujemy systemy osłonowe ? Część 2: Żaluzje zewnętrzne

Duże przeszklenia i okna francuskie to znak rozpoznawczy współczesnego budownictwa. Tendencja ta zwiększa również zapotrzebowanie na odpowiednie zacienienie tych obszarów, które zapobiegałoby przegrzewaniu w lecie i utracie ciepła w zimie. Te właśnie funkcje doskonale spełniają systemy osłonowe zewnętrzne.