zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Gdzie zastosować posuwne panele japońskie?

Znasz panele japońskie? Czy wiesz, że mogą być wykorzystane nie tylko do osłaniania okien? W poniższym blogu przedstawimy różnorodne zastosowanie paneli japońskich.

Czym są panele japońskie?

Panele japońskie składają się z wielotorowej szyny oraz kilku przesuwnych, tekstylnych pasów. Najczęściej stosowane są do zakrycia większych przeszkleń. Dzięki możliwości przesuwania poszczególnych paneli można w łatwy sposób zasłonić całą powierzchnię lub tylko jej część. 

Poszczególne panele wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Możesz wybierać spośród wielu różnych rodzajów, od przeziernych-firankowych przez tkaniny zasłonowe, aż po do całkowicie zaciemniające. Gama kolorów i wzorów jest bardzo obszerna, dzięki czemu panele japońskie dają nam spore pole do popisu, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. 

Znajdujące się w naszej ofercie panele japońskie róznią się od siebie ilością torów (2, 3, 4, lub 5) w szynie panelowej. Rodzaj szyny wybieramy w zależności od tego, jak wielką powierzchnię chcemy zasłonić. Panele japońskie mogą być sterowane za pomocą sznurka lub drążka, a w przypadku więcej niż dwóch torów również elektrycznie – za pomocą pilota.

Ochrona przed słońcem? Nie tylko…

Panele japońskie to wspaniała opcja aranżacji okna, ale również świetny system podziału pomieszczeń, czy alternatywa do drzwi przesuwnych. Ze względu na wąską konstrukcję górnej szyny zajmują mało miejsca, dlatego mogą być stosowane praktycznie wszędzie.

 

Panele japońskie

Panele japońskie produkujeme według indywidualnych wymiarów. Mogą być zsuwane w prawą lub w lewą stronę, jak również na wzór kurtyny – na boki. Dzięki temu można dobrze wykorzystać przestrzeń pod nimi zasłaniając wybraną część pomieszczenia.

Panele japońskie

Oprócz podziału pomieszczeń, na przykład na część sypialną i dzienną, możesz również, za pomocą paneli japońskich zasłonić szatnię lub spiżarnię. Krótko mówiąc, z panelami japońskimi możesz popuścić wodze fantazji.

Chociaż nazwa paneli kojarzy nam się z Japonią to ten rodzaj osłon można znaleźć w wielu polskich domach. Japoński styl inspiruje wielu z nas, ponieważ bazuje na naturze. W aranżacji wnętrz wykorzystuje przede wszystkim światło i naturalne materiały.


Petra
Dlaczego warto wybrać PurBoxy zamiast blach osłonowych?

Często spotykamy się z pytaniem od naszych klientów, dlaczego żaluzje w PurBoxach są lepsze od żaluzji z blachą osłonową. W naszym blogu spróbujemy wyjaśnić na czym polega różnica.

 

 

Żaluzje pionowe Verticale - osłony okienne nie tylko do przeszkleń wielkoformatowych

Żaluzje pionowe Verticale nie są w dzisiejszych czasach już tylko domeną lokali komercyjnych czy biur, ale znalazly również zastosowanie w mieszkaniach i domach jednorodzinnych.

Żaluzje drewniane czy żaluzje aluminiowe w imitacji drewna

Podobają Ci się żaluzje drewniane? W poniższym artykule poradzimy, które z nich wybrać. Do wyboru masz 2 możliwości.

Gdzie zastosować posuwne panele japońskie?

Znasz panele japońskie? Czy wiesz, że mogą być wykorzystane nie tylko do osłaniania okien? W poniższym blogu przedstawimy różnorodne zastosowanie paneli japońskich.