zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Pergola Artosi – serce Twojego ogrodu

Przygotowujesz się na spędzanie więcej czasu na swoim ogrodzie, ale brakuje Ci zacienionego miejsca, gdzie można usiąść i odpocząć? A może lubisz słuchać stukotu kropel letniego deszczu w suchym miejscu? W takim przypadku mamy dla Ciebie doskonałego towarzysza - pergolę bioklimatyczną.

Czym jest pergola bioklimatyczna?

Pergola aluminiowa Artosi ma dach składający się z regulowanych żaluzji, które można ustawiać w zakresie od 0° do 130°. Dzięki temu możesz dostosować przepływ promieni słonecznych i świeżego powietrza pod pergolą według potrzeb. Dzięki cyrkulacji świeżego powietrza nie dochodzi do przegrzewania przestrzeni pod pergolą, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych pergoli z dachem szklanym lub poliwęglanowym. Żaluzje można również całkowicie zamknąć, dzięki czemu możesz korzystać z pergoli nawet podczas deszczu.

bioklimatyczna pergola aluminiowa

Dodatkową zaletą jest możliwość podziału dachu na kilka sekcji. Każdą z sekcji można regulować osobno - na przykład pod jednym fragmentem można grillować, a dym będzie swobodnie odpływał, a pod drugim fragmentem goście będą mogli cieszyć się wspaniałymi potrawami w cieniu. Konstrukcja pergoli jest wykonana z ekstrudowanego aluminium, a kolory można dopasować do okien lub mebli.

Chciałbyś mieć rolety lub oświetlenie?

Pergole Artosi można łatwo wyposażyć w dodatki, takie jak praktyczne rolety screenowe lub oświetlenie LED. Podczas składania zamówienia możesz wybrać rolety tylko na wybrane strony pergoli lub na wszystkie strony, aby chronić się przed porannymi lub wieczornymi promieniami słonecznymi, w zależności od potrzeb.

Oświetlenie LED jest zintegrowane w listwach na profilach pergoli. Dzięki temu pergola będzie doskonałym towarzyszem nie tylko w ciągu dnia, ale także wieczorem po zmroku.

Jak złożyć pergolę?

Pierwszym krokiem jest wpisanie wszystkich wymaganych wymiarów oraz wybór kolorów i dodatków (takich jak rolety screenowe lub oświetlenie LED) na naszej stronie internetowej i złożenie zamówienia. Pergola zostanie wykonana dla Ciebie precyzyjnie na milimetr i dostarczona wraz z czytelnymi instrukcjami montażowymi.


Petra
Najtańsze żaluzje pionowe Verticale

Jednym z najbardziej popularnych produktów systemów osłonowych do okien są żaluzje pionowe Verticale.

Skrzynki purenitowe - najlepsze rozwiązanie w przypadku podtynkowego montażu żaluzji zewnętrznych

Najlepszym rozwiązaniem w przypadku podtynkowego montażu żaluzji zewnętrznych jest montaż skrzynek purenitowych. Dzięki zastosowanemu materiałowi purenit i izolacji PIR to idealne rozwiązanie do domów pasywnych.

Rolety screenowe - zacieniające balkon i pergolę

Lubisz relaksować się na świeżym powietrzu, a najlepszym miejscem na ten relaks jest dla Ciebie balkon, a może pergola? W takim razie mamy dla Ciebie świetną wskazówkę dotyczącą zacieniania i ewentualnie blokowania przed wiatrem - rolety screen.