zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Pergola bioklimatyczna - nowość w twoim ogrodzie

Czy spędzasz dużo czasu w ogrodzie lub na tarasie? Lubisz posiedzieć na zewnątrz z rodziną lub przyjaciółmi, ale nie zawsze jest to możliwe ze względu na pogodę? Pergola bioklimatyczna jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jakie są jej zalety?

Pergola bioklimatyczna

W naszych ogrodach i na tarasach coraz częściej pojawiają się pergole, które sprawiają, że spędzanie czasu na zewnątrz staje się przyjemnością. Bioklimatyczna pergola ma zadaszenie złożone z aluminiowych obrotowych lameli, których zakres obrotu wynosi od 0° do 130°. W słoneczne dni lamele można ustawić tak, aby odbijały promienie słoneczne i równocześnie wentylowały przestrzeń pod pergolą. Dowolna regulacja lameli daje możliwość optymalnego zacienienia. Dodatkowo można wyposażyć pergolę w boczne osłony przeciwsłoneczne np. rolety screenowe.

Poradzi sobie również z deszczem

W czasie deszczu, gdy lamele są ustawione w pozycji poziomej tworzą one wodoszczelny dach. Pergola posiada system odprowadzenia wody opadowej z otworami odpływowymi ukrytymi w słupach nośnych. Dach pergoli może być rozdzielony do kilku sekcji, a lamele w każdej sekcji mogą być sterowane indywidualnie.

W naszej ofercie posiadamy 3 rodzaje pergoli, które możesz umieścić w dowolnym miejscu:

  • A - Wolnostojąca, lamele równoległe do krótszego boku pergoli
  • B - Przyścienna, lamele równoległe do krótszego boku pergoli, ściana równoległa z lamelami
  • C - Przyścienna, lamele równoległe do krótszego boku pergoli, ściana prostopadła do krótszego boku 

Wielofunkcyjna pergola bioklimatyczna została opracowana przez czeskiego producenta, firmę Isotra, aby spełnić wysokie wymagania dotyczące komfortu i zapewnić przyjemne spędzenie czasu w ogrodzie lub na tarasie.


Pavel




Jak zbudować pergolę bioklimatyczną: przewodnik krok po kroku dla entuzjastów DIY

Bioklimatyczne pergole stały się symbolem nowoczesnej i zrównoważonej przestrzeni zewnętrznej, która oferuje nie tylko schronienie przed słońcem, ale także przyjemne miejsce do odpoczynku w cieniu. Dla tych z Was, którzy preferują jakościowe i długotrwałe rozwiązania, przedstawiamy przewodnik po budowie bioklimatycznej pergoli z aluminium, która jest częścią naszej oferty.

Przedstawiamy NOWOŚĆ - roletę tekstylną Larra

Rolety tekstylne są najbardziej popularnym systemem osłon okiennych. Nie tylko pełnią funkcją praktyczną, ale również zachwycają swoim wyglądem. Dlatego poszerzamy naszą ofertę o roletę tekstylną Larra, która dzięki swym zaokrąglonym kształtom stworzy przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

Najpopularniejsze rodzaje zaciemnień wnętrz

W dzisiejszych czasach zaciemnienie wnętrz jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia domów i biur. Pomagają zachować prywatność i chronią przed światłem słonecznym i upałem, jednocześnie dodając wnętrzu stylu i elegancji. Najpopularniejsze rodzaje żaluzji to żaluzje poziome, żaluzje pionowe i rolety materiałowe.

Jak wybrać technikę cieniowania? 2. część

To, czy zdecydujemy się na technologię zacienienia wewnętrznego, czy zewnętrznego, zależy od naszych potrzeb i wymagań, jakie stawiamy zacienieniu. Technologia zaciemniania wnętrz to elegancki i przede wszystkim funkcjonalny dodatek do wnętrza.