zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Promocja 7 + 1 GRATIS

Na listopad przygotowaliśmy promocję 7 + 1 gratis. Kup 8 rolet zewnętrznych i otrzymaj jedną z nich gratis, to samo dotyczy np. żaluzji poziomych lub rolet tekstylnych. Skorzystaj z promocji i kup osłony okienne dla całego domu taniej.

Każdy, pracuje z określonym budżetem. I miło jest, gdy można zaoszczędzić pieniądze, korzystając z dobrych okazji. Właśnie teraz możesz to zrobić u nas na Labona.pl, zamawiając dowolne osłony okienne.

7 + 1 gratis

Zamów 8 razy dowolny produkt w naszym sklepie internetowym a 1 najtańszą sztukę otrzymasz od nas gratis. Promocja trwa od 1 do 30 listopada 2022 roku i obowiązuje na wszystkie produkty.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń lub napisz do nas.


Petra


Inne artykuły od Petra


Nie wyrzucaj pieniędzy za okno - kup rolety zewnętrzne!

Niskie temperatury w sezonie zimowym zmuszają nas do spędzania więcej czasu wewnątrz naszych domów i mieszkań. Jak uniknąć wysokich opłat za ogrzewanie i jednocześnie cieszyć się ciepłem w domu?

Czy konieczny jest demontaż moskitiery na zimę?

Żadna z oferowanych przez nas moskitier nie musi być demontowana na zimę. Są one produkowane ze stopów aluminium, które są odporne na warunki atmosferyczne.

Najtańsze żaluzje pionowe Verticale

Jednym z najbardziej popularnych produktów systemów osłonowych do okien są żaluzje pionowe Verticale.

Łatwy montaż bez wiercenia - przedstawiamy roletę Nemo

Rolety tekstylne to najbardziej popularny system osłon okiennych. Swoją popularność zawdzięczają łatwemu montażowi i różnym wersjom kolorystycznym. Szeroka gama kolorów i wzorów tkanin o różnych właściwościach, zapewni przyjemne doznania estetyczne w każdym wnętrzu.