zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Promocja 7 + 1 żaluzja zewnętrzna GRATIS

Tydzień temu wystartowała u nas promocja na screenowe rolety do pergoli, ale na tym nie kończą się nasze wiosenne promocje. Właśnie zaczyna u nas promocja jakiej jeszcze nie było - każdą 8 żaluzję zewnętrzną otrzymasz gratis.  

Każdy, kto buduje lub remontuje dysponuje określonym budżetem. W ciągu ostatnich lat ceny materiałów budowalnych poszyły w górę, dlatego dobrze jest zaoszczędzić przy zakupie dodatkowego wyposażenia. 

7 + 1 żaluzja gratis

Zamów w naszym sklepie internetowym żaluzje zewnętrzne z napędem A-OK, a każdą ósmą żaluzję otrzymasz od nas gratis. Promocja trwa od 21 lutego do 30 kwietnia 2022 r.

Promocja dotyczy:

Promocja dotyczy żaluzji lub PurBoxu z najmniejszą powierzchnią w m2. Maksymalna ilość darmowych żaluzji zewnętrzynych dla jednego klienta lub na jedno zamówienie to 5 sztuk. Promocja dotyczy żaluzji z napędem elektrycznym i skrzynek purenitowych zamówionych do 30.04.2022. Zamawiając PurBoxy z żaluzjami należy najpóźniej do tego terminu potwierdzić wymiary żaluzji zewnętrznych. Po tym terminie nie będzie możliwe wykorzystać promocji na ósmą żaluzję gratis.

Jeżeli nie znalazłeś/łaś w naszej ofercie interesującego Cię typu żaluzji, napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną cenową ofertę (np. żaluzje Setta z lamelami S65 lub S90, Cetta z lamelą C65 lub Zetta z lamelą Z70).


Petra


Inne artykuły od Petra


Jak wybrać odpowiednie żaluzje poziome?

Żaluzje poziome należy wybierać według tego na jaki rodzaj okna będą montowane. Okna z PCV, okna drewniane i okna aluminiowe mają swój charakterystyczny wygląd -  nie każde żaluzje do nich pasują.

Skrzynki purenitowe na Twojej budowie w 10 dni

Wykonane na wymiar purenitowe skrzynki do montażu żaluzji zewnętrznych to bardzo poszukiwany produkt. Tym bardziej teraz, gdy zbliża się zima i wielu budowniczych chce dokończyć jak najwięcej prac budowlanych.

TOP 5 Zalet żaluzji zewnętrznych

Żaluzje zewnętrzne zwane również fasadowymi to bardzo praktyczny i elegancki element, który poprawia zewnętrzny wygląd budynku. Oprócz tego że doskonale regulują ilość światła wpadającego do budynku mają wiele innych zalet dzięki którym, zdobywają coraz większą popularność na naszym rynku. Jakie mają zalety?

Jak wygląda prawidłowo zapakowana przesyłka? Część druga

W poprzednim wpisie na naszym blogu pisaliśmy o tym, jak powinna wyglądać przesyłka z najpopularniejszymi produktami zamawianymi w naszym sklepie internetowym Labona.pl . W dzisiejszym wpisie pokażemy jak pakowane są przesyłki z roletami tekstylnymi.