zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Promocja 7 + 1 żaluzja zewnętrzna GRATIS

Tydzień temu wystartowała u nas promocja na screenowe rolety do pergoli, ale na tym nie kończą się nasze wiosenne promocje. Właśnie zaczyna u nas promocja jakiej jeszcze nie było - każdą 8 żaluzję zewnętrzną otrzymasz gratis.  

Każdy, kto buduje lub remontuje dysponuje określonym budżetem. W ciągu ostatnich lat ceny materiałów budowalnych poszyły w górę, dlatego dobrze jest zaoszczędzić przy zakupie dodatkowego wyposażenia. 

7 + 1 żaluzja gratis

Zamów w naszym sklepie internetowym żaluzje zewnętrzne z napędem A-OK, a każdą ósmą żaluzję otrzymasz od nas gratis. Promocja trwa od 21 lutego do 30 kwietnia 2022 r.

Promocja dotyczy:

Promocja dotyczy żaluzji lub PurBoxu z najmniejszą powierzchnią w m2. Maksymalna ilość darmowych żaluzji zewnętrzynych dla jednego klienta lub na jedno zamówienie to 5 sztuk. Promocja dotyczy żaluzji z napędem elektrycznym i skrzynek purenitowych zamówionych do 30.04.2022. Zamawiając PurBoxy z żaluzjami należy najpóźniej do tego terminu potwierdzić wymiary żaluzji zewnętrznych. Po tym terminie nie będzie możliwe wykorzystać promocji na ósmą żaluzję gratis.

Jeżeli nie znalazłeś/łaś w naszej ofercie interesującego Cię typu żaluzji, napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną cenową ofertę (np. żaluzje Setta z lamelami S65 lub S90, Cetta z lamelą C65 lub Zetta z lamelą Z70).


Petra


Inne artykuły od Petra


Jak dokonać pomiaru skrzynki purenitowej do żaluzji zewnętrznych?

Skrzynki purenitowe to nie tylko najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o montaż żaluzji zewnętrznych, ale również jeden z najłatwiejszych produktów do pomiaru. I właśnie dlatego bardzo łatwo i bez obaw możesz zamówić je przez internet.

Jakie systemy osłon okiennych wybrać, aby zasłonić większe powierzchnie? Jedną z możliwości są panele japońskie.

Chcesz zasłonić większą powierzchnię w swoim domu, ale zależy Ci na tym aby również wyglądała niebanalnie i gustownie? Wybierz panele japońskie. 

Dlaczego właśnie teraz zamówić markizę?

Lato zbliża się wielkimi krokami, temperatura na zewnątrz rośnie a słońce coraz mocniej grzeje. Jak schować się przed uporczywym upałem na balkonie lub tarasie?

Zamów pergolę już teraz i bądź między pierwszymi, którzy na wiosnę będą cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Planujesz kupno nowej pergoli aluminiowej? Nie przegap szansy i wykorzystaj naszą promocję. Dzięki niej zagwarantujesz sobie tegoroczną cenę i dodatkowo na wiosnę będziesz mieć gotową pergolę znacznie wcześniej.