zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Promocja 7 + 1 GRATIS

Na listopad przygotowaliśmy promocję 7 + 1 gratis. Kup 8 rolet zewnętrznych i otrzymaj jedną z nich gratis, to samo dotyczy np. żaluzji poziomych lub rolet tekstylnych. Skorzystaj z promocji i kup osłony okienne dla całego domu taniej.

Każdy, pracuje z określonym budżetem. I miło jest, gdy można zaoszczędzić pieniądze, korzystając z dobrych okazji. Właśnie teraz możesz to zrobić u nas na Labona.pl, zamawiając dowolne osłony okienne.

7 + 1 gratis

Zamów 8 razy dowolny produkt w naszym sklepie internetowym a 1 najtańszą sztukę otrzymasz od nas gratis. Promocja trwa od 1 do 30 listopada 2022 roku i obowiązuje na wszystkie produkty.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, zadzwoń lub napisz do nas.


Petra


Inne artykuły od Petra


Jak dobrać kolor lameli do żaluzji ?

Żaluzje to najczęściej stosowane osłony okienne. Chronią przed słońcem i zapewniają prywatność. Na rynku dostępne jest wiele typów żaluzji poziomych, które różnią się od siebie sposobem sterowania i montażu. Największy wpływ na wygląd żaluzji ma kolor lameli. Jak dobrać odpowiedni kolor?

 

 

Jakie są sposoby sterowania systemami osłon zewnętrznych?

Zastanawiasz się nad zakupem osłon zewnętrznych, ale nie wiesz który rodzaj sterowania będzie ten najodpowiedniejszy? Sterowanie można podzielić na dwie podstawowe kategorie: ręczne i elektryczne - za pomocą napędu.

Jak wygląda prawidłowo zapakowana przesyłka? Część trzecia

W trzeciej części naszej serii o tym co powinno znajdować się w przesyłce z produktami zamawianymi w naszym sklepie internetowym, zajmiemy się produktami z grupy osłon zewnętrznych.