zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Rolety screenowe - zacieniające balkon i pergolę

Lubisz odpoczywać na świeżym powietrzu, a najlepszym miejscem na relaks dla ciebie jest balkon lub pergola w ogrodzie? Mamy dla ciebie świetną poradę dotyczącą zacienienia i ewentualnej ochrony przed wiatrem - rolety screenowe.

Unikaj promieni słonecznych i ciekawskich spojrzeń

Rolety screenowe to jedna z rodzajów rolet zewnętrznych. Materiał rolety jest tkany z włókien szklanych pokrytych warstwą PCV. Specjalne tkaniny techniczne zapewniają cień bez utraty widoku na zewnątrz i jednocześnie ograniczają widoczność z zewnątrz, dając ci wystarczającą prywatność. Na balkonie ogranicza również nagrzewanie wnętrza. Materiały charakteryzują się dobrą statecznością kształtu i wytrzymałością. Przewodzenie materiału w bocznych prowadnicach zwiększa odporność rolety na ruch spowodowany przez wiatr. Zaciągnięta roleta częściowo zastępuje siatkę przeciw owadom.

pergola aluminiowa, rolety screenove

Zacienienie pergoli za pomocą klasycznych markiz wcześniej czy później komplikuje zbyt nisko stojące słońce. Rolety można dowolnie podwijać i zatrzymywać w dowolnej pozycji, co pozwala regulować nie tylko intensywność zacienienia, ale także jego zasięg.


Petra
5 tipów jak urządzić pokój dziecięcy

Planujesz remont istniejącego pokoju dziecięcego lub czeka Cię przeprowadzka i zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać nową przestrzeń dla dzieci? Doradzimy, na co zwrócić uwagę i jak wyposażyć pokój, w taki sposób, aby był on rajem dla małych czy większych dzieci. 

Jak naprawiać żaluzje

Masz problem z żaluzją poziomą i nie wiesz jak sobie z nim poradzić? Zapoznaj się z najczęstszymi uszkodzeniami i jasnymi instrukcjami, jak je naprawić.

Dlaczego warto wybrać PurBoxy zamiast blach osłonowych?

Często spotykamy się z pytaniem od naszych klientów, dlaczego żaluzje w PurBoxach są lepsze od żaluzji z blachą osłonową. W naszym blogu spróbujemy wyjaśnić na czym polega różnica.

 

 

Jak czyścić żaluzje poziome?

Żeby żaluzje przez długie lata spełniały swoja funkcję i wygladały jak nowe należy zadbać o ich właściwą konserwację. Jak jednak wyczyścić żaluzje, aby nie doprowadzić do uszkodzenia lameli? Oto kilka wskazówek.