zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Rolety screenowe - zacieniające balkon i pergolę

Lubisz odpoczywać na świeżym powietrzu, a najlepszym miejscem na relaks dla ciebie jest balkon lub pergola w ogrodzie? Mamy dla ciebie świetną poradę dotyczącą zacienienia i ewentualnej ochrony przed wiatrem - rolety screenowe.

Unikaj promieni słonecznych i ciekawskich spojrzeń

Rolety screenowe to jedna z rodzajów rolet zewnętrznych. Materiał rolety jest tkany z włókien szklanych pokrytych warstwą PCV. Specjalne tkaniny techniczne zapewniają cień bez utraty widoku na zewnątrz i jednocześnie ograniczają widoczność z zewnątrz, dając ci wystarczającą prywatność. Na balkonie ogranicza również nagrzewanie wnętrza. Materiały charakteryzują się dobrą statecznością kształtu i wytrzymałością. Przewodzenie materiału w bocznych prowadnicach zwiększa odporność rolety na ruch spowodowany przez wiatr. Zaciągnięta roleta częściowo zastępuje siatkę przeciw owadom.

pergola aluminiowa, rolety screenove

Zacienienie pergoli za pomocą klasycznych markiz wcześniej czy później komplikuje zbyt nisko stojące słońce. Rolety można dowolnie podwijać i zatrzymywać w dowolnej pozycji, co pozwala regulować nie tylko intensywność zacienienia, ale także jego zasięg.


Petra
Pozwól zainspirować się nowymi wzorami tkanin

Dla wszystkich zwolenników oryginalnych systemów osłon okiennych mamy dobrą wiadomość. W naszej ofercie pojawiły się nowe, designowe tkaniny z oryginalnymi wzorami, z wzorami dziecięcymi oraz nowe wzory tkanin całkowicie zaciemniających. Obejrzyj naszą nową kolekcję tkanin i zainspiruj się.

Promocja 4 + 1 GRATIS

Na listopad przygotowaliśmy promocję 4 + 1 gratis. Zamów teraz 5 sztuk dowolnych osłon okiennych, a najtańszą sztukę otrzymasz od nas gratis. Skorzystaj z promocji i kup osłony okienne dla całego domu taniej.

Jak zacienić poddasze?

Poddasze ma swój niezaprzeczalny urok i atmosferę, które zachęcają do zagospodarowania jego przestrzeni na dodatkowe pomieszczenia mieszkalne. Planując adaptację poddasza, należy wziąć pod uwagę nietypową przestrzeń, skosy i zakamarki. Osłony okienne do okien dachowych są nie tylko koniecznością, ale także pięknym dodatkiem, który współgra z wystrojem całego pomieszczenia. 

Nowość w naszej ofercie - segmentowe bramy garażowe

Istnieje wiele sposobów jak zamknąć garaż lub warsztat. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości. Jednym z najbardziej oszczędzających miejsce wariantów są bramy rolowane i segmentowe. I ten właśnie rodzaj bram garażowych umieściliśmy w naszej ofercie.