zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Uzyskaj komfortowe warunki na poddaszu dzięki zacienieniu świetlików

Jest wiosna w pełni, przyroda ożyła do nowego życia, a lato powoli się zbliża. To najwyższy czas, aby zacząć rozważać ochronę poddasza przed przegrzewaniem i intensywnym słońcem, aby czuć się jak najbardziej komfortowo wewnętrznie w ciepłe letnie dni.

Jednym z możliwych rozwiązań jest zaciemnienie okna dachowego. Jak to zrobić? Najlepszym wyborem jest zewnętrzne zaciemnienie, które zapobiegnie docieraniu ciepłego promieniowania słonecznego do szyby. W naszej ofercie znajdziesz roletę typu screen dla okien dachowych. Roleta chroni przed przegrzewaniem dzięki specjalnie opracowanemu materiałowi technicznemu, który zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym, przenikaniem ciepła oraz optymalnym oświetleniem w pomieszczeniu.

Wybór jest szeroki, obejmuje różne stopnie przepuszczalności tkanin. Szczegółowe cechy tkanin są podane przy poszczególnych rodzajach w karcie próbek produktu. Wybierając odpowiednią tkaninę, osiągniesz ochronę poddasza przed promieniowaniem cieplnym i świetlnym. Wykonana na miarę roleta jest montowana poprzez przykręcenie jej pudełka do obudowy górnego ramy. Roleta pełni również swoją funkcję zimą, chroniąc przed utratą ciepła, wpływami atmosferycznymi i hałasem z zewnątrz.

Kolejnym pomocnikiem może być wewnętrzna roleta materiałowa dla okien dachowych. Materiał jest prowadzony w prowadnicach aluminiowych, które zapobiegają przepuszczaniu światła po bokach okna. Nasz dostawca i czeski producent Isotra a.s. posiada tabelki przejściowe dla większości standardowych okien, dzięki którym zapewnia produkcję roletki na miarę. Wystarczy wybrać producenta i model okna, który posiadasz na poddaszu.

Jeśli konkretnego typu nie znajdziesz w tabelce okien, lub nie jesteś pewien, konieczne będzie wykonanie pomiarów. Pomiar wykonuje się na widocznej powierzchni szkła od ościeżnicy do ościeżnicy, wewnętrznym wymiarze listw szklanych na szczytach ramy i głębokości ramy. Szczegółowe instrukcje znajdziesz na stronach produktu, wraz z filmowym przewodnikiem. Dla wysokiego zaciemnienia pomieszczenia i uzyskania niskiej przepuszczalności ciepła, zalecamy tkaniny z kategorii całkowicie zaciemniających.

Wykorzystaj wiosenny okres, aby zapewnić sobie bardziej komfortowe warunki na poddaszu, aby zbliżające się ciepłe letnie dni Cię nie zaskoczyły. Dzięki zewnętrznej technologii zacieniania obniżysz temperaturę w pomieszczeniu, a zaciągnięcie rolety materiałowej z tkaniną blackout pozwoli Ci spać tak długo, jak zechcesz. Poranne słońce Cię nie obudzi.


Pavel
Moskitiery - sposób na owady

Moskitiery stanowią jeden z dwóch sposobów zapobiegania przedostawaniu się owadów do domu. Drugim sposobem jest stosowanie środków chemicznych. 

Rodzaje rolet screenowych

Na rynku znajduje się wiele rodzajów rolet screenowych, dlatego w dzisiejszym blogu wyjaśnimy jakie są zalety ich posiadania i czym różnią się między sobą poszczególne rodzaje. 

Obniż koszty energii elektrycznej w domu

Cena energii elektrycznej gwałtownie wzrosła, sytuacja jest niepewna, a wiele firm balansuje na granicy opłacalności. Domowe rachunki za prąd nagle znacznie przekraczają budżet rodzinny. Brzmi to trochę jak scenariusz horroru, prawda? Przyjrzyjmy się zatem, jak przetrwać wzrost cen energii elektrycznej.

Nowoczesne modele moskitier

Lato w pełni a przez nasze okna wpada do mieszkania coraz więcej uciążliwych owadów. Chcąc zachować dostęp świeżego powietrza i spać spokojnie nie musisz stosować chemicznych preparatów do odstraszania komarów. Wypróbuj zaawansowany system moskitier plisowanych.