zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Uzyskaj komfortowe warunki na poddaszu dzięki zacienieniu świetlików

Jest wiosna w pełni, przyroda ożyła do nowego życia, a lato powoli się zbliża. To najwyższy czas, aby zacząć rozważać ochronę poddasza przed przegrzewaniem i intensywnym słońcem, aby czuć się jak najbardziej komfortowo wewnętrznie w ciepłe letnie dni.

Jednym z możliwych rozwiązań jest zaciemnienie okna dachowego. Jak to zrobić? Najlepszym wyborem jest zewnętrzne zaciemnienie, które zapobiegnie docieraniu ciepłego promieniowania słonecznego do szyby. W naszej ofercie znajdziesz roletę typu screen dla okien dachowych. Roleta chroni przed przegrzewaniem dzięki specjalnie opracowanemu materiałowi technicznemu, który zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym, przenikaniem ciepła oraz optymalnym oświetleniem w pomieszczeniu.

Wybór jest szeroki, obejmuje różne stopnie przepuszczalności tkanin. Szczegółowe cechy tkanin są podane przy poszczególnych rodzajach w karcie próbek produktu. Wybierając odpowiednią tkaninę, osiągniesz ochronę poddasza przed promieniowaniem cieplnym i świetlnym. Wykonana na miarę roleta jest montowana poprzez przykręcenie jej pudełka do obudowy górnego ramy. Roleta pełni również swoją funkcję zimą, chroniąc przed utratą ciepła, wpływami atmosferycznymi i hałasem z zewnątrz.

Kolejnym pomocnikiem może być wewnętrzna roleta materiałowa dla okien dachowych. Materiał jest prowadzony w prowadnicach aluminiowych, które zapobiegają przepuszczaniu światła po bokach okna. Nasz dostawca i czeski producent Isotra a.s. posiada tabelki przejściowe dla większości standardowych okien, dzięki którym zapewnia produkcję roletki na miarę. Wystarczy wybrać producenta i model okna, który posiadasz na poddaszu.

Jeśli konkretnego typu nie znajdziesz w tabelce okien, lub nie jesteś pewien, konieczne będzie wykonanie pomiarów. Pomiar wykonuje się na widocznej powierzchni szkła od ościeżnicy do ościeżnicy, wewnętrznym wymiarze listw szklanych na szczytach ramy i głębokości ramy. Szczegółowe instrukcje znajdziesz na stronach produktu, wraz z filmowym przewodnikiem. Dla wysokiego zaciemnienia pomieszczenia i uzyskania niskiej przepuszczalności ciepła, zalecamy tkaniny z kategorii całkowicie zaciemniających.

Wykorzystaj wiosenny okres, aby zapewnić sobie bardziej komfortowe warunki na poddaszu, aby zbliżające się ciepłe letnie dni Cię nie zaskoczyły. Dzięki zewnętrznej technologii zacieniania obniżysz temperaturę w pomieszczeniu, a zaciągnięcie rolety materiałowej z tkaniną blackout pozwoli Ci spać tak długo, jak zechcesz. Poranne słońce Cię nie obudzi.


Pavel
Nowe płotowe profile sztachetowe ECO

W naszym sklepie internetowym oferujemy nie tylko okienne systemy osłonowe, ale również produkty dla domu i ogrodu. Aktualnie rozszerzamy ofertę o nowy rodzaj profili sztachetowych z PCV, z których można zbudować płot lub balustaradę. Do nowych sztachet oferujemy również specjalne zaślepki – daszki.

Jakie zadaszenie pergoli warto wybrać?

W tym artykule nie będziemy zajmować się wyborem rodzaju, ale skupimy się bezpośrednio na pergolach aluminiowych. Możliwości wyboru dachu dla nich jest więcej, więc przyjrzyjmy się temu.

Dlaczego kupujemy systemy osłonowe? Część 1: Żaluzje poziome

Jakie są najczęstsze przyczyny zakupu systemów osłonowych? Większości z nas może wydawać się, że głównie kupujemy je, aby ochronić wnętrza przed nadmiernym przegrzaniem pomieszczeń, ale zasadniczą rolę przy wyborze systemów osłonowych odgrywa głównie zapewnienie prywatności. Jakie są inne powody? A jakie rodzaje systemów osłonowych klienci kupują najczęściej?

Żaluzje pionowe – numer jeden w dziedzinie zacieniania przestrzeni biurowych

Żaluzje pionowe to stały element zaciemniania przestrzeni biurowych i handlowych. I to nie tylko przez przypadek.