zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Żaluzje pionowe – numer jeden w dziedzinie zacieniania przestrzeni biurowych

Pionowe żaluzje są stałym elementem w dziedzinie zaciemniania biur i przestrzeni komercyjnych. I nie jest to tylko przypadek.

Pionowe żaluzje są wszechstronnym sposobem zaciemniania, oferującym wszystko, czego potrzebujesz od zaciemnienia w biurze. Z jednej strony zapewniają odpowiednią ilość światła do pracy, z drugiej strony umożliwiają regulację zaciemnienia, zapobiegając nieprzyjemnym odblaskom na monitorach i ekranach oraz tworząc ciemność do celów prezentacyjnych. Listwy pionowych żaluzji można dowolnie odchylać, aby doskonale regulować dostęp światła dziennego w zależności od potrzeb stanowiska pracy.

Pionowe żaluzje v biure

Ochronę przed słońcem w miejscu pracy można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez wybór tkanin o odpowiednim kolorze i przepuszczalności światła, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. W przestrzeniach komercyjnych często kładzie się nacisk na materiały ognioodporne. W naszej ofercie dostępne są tkaniny wykonane z ognioodpornego włókna TREVIRA CS. Listwy wykonane z tego materiału nie tracą swojej ognioodporności, w przeciwieństwie do tkanin, które zostały dodatkowo impregnowane.

Płynna regulacja światła, szeroki wybór tkanin i możliwość zaciemnienia dużych przeszklonych powierzchni sprawiają, że pionowe żaluzje są liderem w dziedzinie zaciemniania biur i przestrzeni komercyjnych.


Petra
Żaluzje zewnętrzne do portali HS i narożnych zespołów okiennych

Jakie są korzyści z zacienienia w tych przypadkach i na co warto zwrócić uwagę? Przeczytaj krótki artykuł poświęcony tematowi zestawów zewnętrznych żaluzji do drzwi wejściowych i okien narożnych. Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje oraz instrukcje, jak łatwo dokonać pomiarów zestawu.

Kup żaluzje i rolety na wymiar, bez wychodzenia z domu

W ostatnich dniach nikt z nas nie czuje się bezpiecznie w otoczeniu nieznanych ludzi. Nie chcesz robić zakupów, unikasz kontaktów z innymi ludźmi próbując chronić swoje zdrowie oraz zdrowie swoich najbliższych. Dzięki sklepowi internetowemu Labona.pl nie musisz czekać na zakończenie kwarantanny. Możesz bez obaw zamówić osłony okienne bez wychodzenia z domu.

 

 

Dlaczego warto wybrać PurBoxy zamiast blach osłonowych?

Często spotykamy się z pytaniem od naszych klientów, dlaczego żaluzje w PurBoxach są lepsze od żaluzji z blachą osłonową. W naszym blogu spróbujemy wyjaśnić na czym polega różnica.

 

 

Zamów pergolę ARTOSI a dostaniesz do niej roletę screenową gratis

Mega okazja. Wystartowaliśmy z super promocją na bioklimatyczne pergole. Wyobraź sobie, że siedzisz pod pergolą z ruchomym dachem, wykonanym z obrotowych lameli, czytasz książkę lub po prostu miło spędzasz czas z rodziną. A kiedy zacznie zachodzić słońce, jednym dotknięciem przycisku możesz opuścić boczne rolety screenowe i cieszyć się wieczornym relaksem. A teraz wyobraź sobie, że dostaniesz od nas 1 +1 roletę screenową GRATIS.