zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Żaluzje pionowe – numer jeden w dziedzinie zacieniania przestrzeni biurowych

Pionowe żaluzje są stałym elementem w dziedzinie zaciemniania biur i przestrzeni komercyjnych. I nie jest to tylko przypadek.

Pionowe żaluzje są wszechstronnym sposobem zaciemniania, oferującym wszystko, czego potrzebujesz od zaciemnienia w biurze. Z jednej strony zapewniają odpowiednią ilość światła do pracy, z drugiej strony umożliwiają regulację zaciemnienia, zapobiegając nieprzyjemnym odblaskom na monitorach i ekranach oraz tworząc ciemność do celów prezentacyjnych. Listwy pionowych żaluzji można dowolnie odchylać, aby doskonale regulować dostęp światła dziennego w zależności od potrzeb stanowiska pracy.

Pionowe żaluzje v biure

Ochronę przed słońcem w miejscu pracy można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez wybór tkanin o odpowiednim kolorze i przepuszczalności światła, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. W przestrzeniach komercyjnych często kładzie się nacisk na materiały ognioodporne. W naszej ofercie dostępne są tkaniny wykonane z ognioodpornego włókna TREVIRA CS. Listwy wykonane z tego materiału nie tracą swojej ognioodporności, w przeciwieństwie do tkanin, które zostały dodatkowo impregnowane.

Płynna regulacja światła, szeroki wybór tkanin i możliwość zaciemnienia dużych przeszklonych powierzchni sprawiają, że pionowe żaluzje są liderem w dziedzinie zaciemniania biur i przestrzeni komercyjnych.


Petra
Jak zamienić stronę sterowania w żaluzji poziomej HIT I?

Zastanawiasz się z której strony umieścić łańcuszek do żaluzji poziomych? Zdażyło Ci się kupić żaluzje z łańcuszkiem umieszczonym z niewłaściwej strony? To nie jest żaden problem. Poradzimy jak przełożyć łańcuszek na drugą stronę.

Jak zbudować pergolę bioklimatyczną: przewodnik krok po kroku dla entuzjastów DIY

Bioklimatyczne pergole stały się symbolem nowoczesnej i zrównoważonej przestrzeni zewnętrznej, która oferuje nie tylko schronienie przed słońcem, ale także przyjemne miejsce do odpoczynku w cieniu. Dla tych z Was, którzy preferują jakościowe i długotrwałe rozwiązania, przedstawiamy przewodnik po budowie bioklimatycznej pergoli z aluminium, która jest częścią naszej oferty.

Dlaczego właśnie teraz zamówić markizę?

Lato zbliża się wielkimi krokami, temperatura na zewnątrz rośnie a słońce coraz mocniej grzeje. Jak schować się przed uporczywym upałem na balkonie lub tarasie?

Łatwy montaż bez wiercenia - przedstawiamy roletę Nemo

Rolety tekstylne to najbardziej popularny system osłon okiennych. Swoją popularność zawdzięczają łatwemu montażowi i różnym wersjom kolorystycznym. Szeroka gama kolorów i wzorów tkanin o różnych właściwościach, zapewni przyjemne doznania estetyczne w każdym wnętrzu.