zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Żaluzje samonośne - nowość wśród żaluzji zewnętrznych

Dzięki swoim właściwościom żaluzje zewnętrzne to bardzo popularne osłony okienne, nie tylko w nowo stawianych budynkach, ale również w starszych domach. W naszym sklepie internetowym oferujemy nowy rodzaj żaluzji zewnętrznych - żaluzje samonośne.

Zewnętrzne żaluzje są uwzględniane w niemal wszystkich projektach nowych budynków mieszkalnych, budynków biurowych i hal produkcyjnych. Montaż żaluzji odbywa się podczas budowy, co jest dużą zaletą. Zapewniają wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem słonecznym, redukują ciepło wewnątrz pomieszczeń, zmniejszają hałas z zewnątrz, chronią prywatność i stanowią element architektoniczny różnego rodzaju budowli.

Dzięki swoim korzyściom zewnętrzne żaluzje coraz częściej są montowane także po oknach starszych domów, gdzie pierwotnie nie przewidywano ich instalacji podczas budowy. Odpowiednim typem do instalacji dodatkowej (można go również zamontować w wersji zanurzonej) jest właśnie samonośna żaluzja.

samonośna żaluzja

Żaluzja posiada samonośne prowadnice. Górny profil żaluzji wraz z całym pakietem jest umieszczony w gotowej obudowie. Obudowa występuje w czterech rozmiarach: 190 mm, 220 mm, 260 mm i 300 mm, zarówno w wersji na powierzchni, jak i w wersji zanurzonej. Dla żaluzji o powierzchni do 3 m2 istnieje możliwość zintegrowanej siatki przeciw owadom. Żaluzję można sterować tylko za pomocą silnika.

Samonośna żaluzja ma prosty pomiar, jest łatwiejsza i szybsza w montażu niż standardowe zewnętrzne żaluzje. Jest więc doskonałym typem dla sklepu internetowego, gdzie klienci sami dokonują pomiarów i montażu.


Pavel
Pergola aluminiowa i drewniana – którą wybrać?

Zastanawiasz się nad zakupem pergoli i wciąż decydujesz, który materiał jest najbardziej odpowiedni do wykonania pergoli? Najczęściej stosowanymi materiałami są aluminium i drewno. Wygląd, koszty zakupu i wymagania konserwacyjne są decydującymi czynnikami przy wyborze materiału.

Nie wyrzucaj pieniędzy za okno - kup rolety zewnętrzne!

Niskie temperatury w sezonie zimowym zmuszają nas do spędzania więcej czasu wewnątrz naszych domów i mieszkań. Jak uniknąć wysokich opłat za ogrzewanie i jednocześnie cieszyć się ciepłem w domu?

Jakie zadaszenie pergoli warto wybrać?

W tym artykule nie będziemy zajmować się wyborem rodzaju, ale skupimy się bezpośrednio na pergolach aluminiowych. Możliwości wyboru dachu dla nich jest więcej, więc przyjrzyjmy się temu.

Dzięki pergoli ARTOSI masz kontrolę również nad światłem w domu

W ostatnich latach pergole bioklimatyczne stały się bardzo popularne. Wiele osób wciąż jednak zastanawia się, czy taka konstrukcja nie zacieni przyległych pomieszczeń mieszkalnych. Odpowiedź jest jasna – z bioklimatyczną pergolą masz pełną kontrolę nad tym, ile światła wpuszczasz do swojego domu.