zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Żaluzje samonośne - nowość wśród żaluzji zewnętrznych

Dzięki swoim właściwościom żaluzje zewnętrzne to bardzo popularne osłony okienne, nie tylko w nowo stawianych budynkach, ale również w starszych domach. W naszym sklepie internetowym oferujemy nowy rodzaj żaluzji zewnętrznych - żaluzje samonośne.

Zewnętrzne żaluzje są uwzględniane w niemal wszystkich projektach nowych budynków mieszkalnych, budynków biurowych i hal produkcyjnych. Montaż żaluzji odbywa się podczas budowy, co jest dużą zaletą. Zapewniają wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem słonecznym, redukują ciepło wewnątrz pomieszczeń, zmniejszają hałas z zewnątrz, chronią prywatność i stanowią element architektoniczny różnego rodzaju budowli.

Dzięki swoim korzyściom zewnętrzne żaluzje coraz częściej są montowane także po oknach starszych domów, gdzie pierwotnie nie przewidywano ich instalacji podczas budowy. Odpowiednim typem do instalacji dodatkowej (można go również zamontować w wersji zanurzonej) jest właśnie samonośna żaluzja.

samonośna żaluzja

Żaluzja posiada samonośne prowadnice. Górny profil żaluzji wraz z całym pakietem jest umieszczony w gotowej obudowie. Obudowa występuje w czterech rozmiarach: 190 mm, 220 mm, 260 mm i 300 mm, zarówno w wersji na powierzchni, jak i w wersji zanurzonej. Dla żaluzji o powierzchni do 3 m2 istnieje możliwość zintegrowanej siatki przeciw owadom. Żaluzję można sterować tylko za pomocą silnika.

Samonośna żaluzja ma prosty pomiar, jest łatwiejsza i szybsza w montażu niż standardowe zewnętrzne żaluzje. Jest więc doskonałym typem dla sklepu internetowego, gdzie klienci sami dokonują pomiarów i montażu.


Pavel
Dlaczego warto wybrać rolety tekstylne?

Myślisz, że klasyczne żaluzje to przeżytek? Wydają Ci się nudne i nieatrakcyjne? Chcesz aby Twoje okna wyglądały elegancko i nowocześnie? Jeżeli tak, to doskonałym produktem dla Ciebie bedą rolety tekstylne.

Jaka jest różnica między lamelami standardowymi a całkowicie zaciemniającymi?

Zastanawiasz się nad zakupem żaluzji poziomych, ale nie wiesz czym różnią się od siebie standardowe i całkowicie zaciemniające lamele? W poniższym blogu wytłumaczymy, na czym polega różnica.

Rolety screenowe

Bardzo popularnym systemem osłon okiennych są rolety screenowe. Nie tylko pełnią funkcję estetyczną, ale są również bardzo skuteczne.

Jak czyścić nowoczesne systemy osłonowe?

Odkurzanie, wycieranie kurzu, czyszczenie i polerowanie to czynności, które na ogół, nie cieszą się zbyt dużą popularnością, ale należą do codziennych obowiązków każdej pani domu. Staranność z jaką sprzatamy nasz dom powinniśmy również stosować w stosunku do tekstylnych systemów osłonowych.