zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Żaluzje samonośne - nowość wśród żaluzji zewnętrznych

Dzięki swoim właściwościom żaluzje zewnętrzne to bardzo popularne osłony okienne, nie tylko w nowo stawianych budynkach, ale również w starszych domach. W naszym sklepie internetowym oferujemy nowy rodzaj żaluzji zewnętrznych - żaluzje samonośne.

Zewnętrzne żaluzje są uwzględniane w niemal wszystkich projektach nowych budynków mieszkalnych, budynków biurowych i hal produkcyjnych. Montaż żaluzji odbywa się podczas budowy, co jest dużą zaletą. Zapewniają wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem słonecznym, redukują ciepło wewnątrz pomieszczeń, zmniejszają hałas z zewnątrz, chronią prywatność i stanowią element architektoniczny różnego rodzaju budowli.

Dzięki swoim korzyściom zewnętrzne żaluzje coraz częściej są montowane także po oknach starszych domów, gdzie pierwotnie nie przewidywano ich instalacji podczas budowy. Odpowiednim typem do instalacji dodatkowej (można go również zamontować w wersji zanurzonej) jest właśnie samonośna żaluzja.

samonośna żaluzja

Żaluzja posiada samonośne prowadnice. Górny profil żaluzji wraz z całym pakietem jest umieszczony w gotowej obudowie. Obudowa występuje w czterech rozmiarach: 190 mm, 220 mm, 260 mm i 300 mm, zarówno w wersji na powierzchni, jak i w wersji zanurzonej. Dla żaluzji o powierzchni do 3 m2 istnieje możliwość zintegrowanej siatki przeciw owadom. Żaluzję można sterować tylko za pomocą silnika.

Samonośna żaluzja ma prosty pomiar, jest łatwiejsza i szybsza w montażu niż standardowe zewnętrzne żaluzje. Jest więc doskonałym typem dla sklepu internetowego, gdzie klienci sami dokonują pomiarów i montażu.


Pavel
Jaka jest różnica między lamelami standardowymi a całkowicie zaciemniającymi?

Zastanawiasz się nad zakupem żaluzji poziomych, ale nie wiesz czym różnią się od siebie standardowe i całkowicie zaciemniające lamele? W poniższym blogu wytłumaczymy, na czym polega różnica.

Czy rolety zewnętrzne podnoszą standard bezpieczeństwa budynku?

Rolety zewnętrzne mają wiele zalet. Dają poczucie bezpieczeństwa, chronią przed utratą ciepła a tym samym pozwalają oszczedzić energię elektryczną. Dodatkowo tworzą doskonałą izolację akustyczną.

Jak wybrać odpowiednią tkaninę do rolet screenowych?

Aby roleta screenowa spełniała swoją funkcję, podstawowym kryterium wyboru powinny być właściwości tkaniny, z której jest ona wykonana.

 

 

Zamów pergolę już teraz i bądź między pierwszymi, którzy na wiosnę będą cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Planujesz kupno nowej pergoli aluminiowej? Nie przegap szansy i wykorzystaj naszą promocję. Dzięki niej zagwarantujesz sobie tegoroczną cenę i dodatkowo na wiosnę będziesz mieć gotową pergolę znacznie wcześniej.