zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Skrzynka purenitowa z izolacją PIR do żaluzji zewnętrznych

Doskonałe właściwości izolacyjne. Najlepsze do domów pasywnych.

Skrzynki purenitowe z izolacją PIR to doskonałe rozwiązanie w przypadku podtynkowego montażu żaluzji zewnętrznych. Montaż odbywa się przed oknem do izolacji lub przygotowanych kieszeni w nadprożu. Aby właściwie obliczyć wysokość i głębokość skrzynki musimy znać rodzaj i wielkość lameli żaluzji, które mają być zamontowane do skrzynki podtynkowej.

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Rolety, żaluzje czy klimatyzacja?

W upalne dni jesteśmy często zmęczeni, pocimy się, ciężko się nam oddycha, a to wszystko ma wpływ na nasze samopoczucie. Z przegrzanych pomieszczeń uciekamy nad wodę, do cienia pod pergolę do ogródka lub szukamy ochłody na basenie. Aby uniknąć przegrzewania pomieszczeń możemy nasz dom czy mieszkanie wyposażyć w klimatyzację lub zainstalować zewnętrzne osłony okienne.

Jak wygląda prawidłowo zapakowana przesyłka? Część trzecia

W trzeciej części naszej serii o tym co powinno znajdować się w przesyłce z produktami zamawianymi w naszym sklepie internetowym, zajmiemy się produktami z grupy osłon zewnętrznych.

Kup żaluzje i rolety na wymiar, bez wychodzenia z domu

W ostatnich dniach nikt z nas nie czuje się bezpiecznie w otoczeniu nieznanych ludzi. Nie chcesz robić zakupów, unikasz kontaktów z innymi ludźmi próbując chronić swoje zdrowie oraz zdrowie swoich najbliższych. Dzięki sklepowi internetowemu Labona.pl nie musisz czekać na zakończenie kwarantanny. Możesz bez obaw zamówić osłony okienne bez wychodzenia z domu.

 

 

Jak dokonać pomiaru skrzynki purenitowej do żaluzji zewnętrznych?

Skrzynki purenitowe to nie tylko najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o montaż żaluzji zewnętrznych, ale również jeden z najłatwiejszych produktów do pomiaru. I właśnie dlatego bardzo łatwo i bez obaw możesz zamówić je przez internet.

Skrzynki purenitowe z izolacją PIR są doskonałym rozwiązaniem w przypadku podtynkowego montażu żaluzji zewnętrznych. Montaż odbywa się przed oknem do izolacji lub przygotowanych kieszeni w nadprożu i w jednym etapie montażu rozwiązuje całkowicie wrażliwe detale konstrukcyjne i izolację miejsc, w których najczęściej powstają mostki termiczne. Jako izolator wykorzystujemy płyty izolacyjne PIR firmy Puren. Skrzynki purenitowe nie reagują na wilgotność, temperaturę, są stabilne, nie rozszerzają się, są wytrzymałe, ale lekkie.

Skrzynka wyposażona jest również w purenitową izolację ościeży, w której znajduje się miejsce na prowadnice lameli żaluzji zewnętrznych. Rama okna jest zakryta symetrycznie.