zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Rolety tekstylne - Metal

 

 

 

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Przedstawiamy NOWOŚĆ - roletę tekstylną Larra

Rolety tekstylne są najbardziej popularnym systemem osłon okiennych. Nie tylko pełnią funkcją praktyczną, ale również zachwycają swoim wyglądem. Dlatego poszerzamy naszą ofertę o roletę tekstylną Larra, która dzięki swym zaokrąglonym kształtom stworzy przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

Rolety tekstylne - Metal(Verra) zaopatrzone są w solidne metalowe elementy

Nowoczesny design rolety Verra Metal z metalowymi komponentami sprawi, że stanie się ona klejnotem każdego wnętrza. Bogata oferta dostępnych tkanin sprawia, że rolety pasują do wnętrza o każdym stylu i charakterze. Roleta Metal to roleta wolnowisząca z belką obciążającą.

Niewątpliwą zaletą tej rolety jest możliwość wyboru sposobu sterowania - oprócz klasycznego metalowego łańcuszka kulkowego (Ø 4,5 mm) mamy do wyboru rolety z napędem elektrycznym sterowane pilotem. Rolety tekstylne Metal są standardowo dostarczane z profilem montażowym, który może być montowany do sufitu lub na ścianę.

Na zamówienie możemy dostarczyć roletę bez profilu montażowego. Dotyczy to przypadku montażu rolety na ramie okiennej - zalecane wyłącznie do rolet o średnicy wałka Ø 28 mm.

Rolety tekstylne mogą być wykonane z następujących tkanin:

  • 100% PES
  • 100% PES Satin
  • 100% Trevira CS
  • Glass fiber-PVC

Wielkość rolet tekstylnych - Metal zależy od średnicy wałka :

  • Ø 28 mm (do szerokości 2,0 m) * - ** max. powierzchnia rolety 6,0 m2
  • Ø 42 mm (do szerokości 3,0 m)    - ** max. powierzchnia rolety 11,8 m2
  • Ø 50 mm (do szerokości 3,5 m)    - ** max. powierzhnia rolety 17,5 m2

 * możliwość sterowania silnikiem, inaczej sterowane łańcuszkiem kulkowym** Maksymalna powierzchnia rolety zależy również od gramatury tkaniny.