zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde
W obecnej sytuacji (COVID-19) działamy bez ograniczeń. Wszystkie żaluzje, rolety i inne osłony okienne można zamawiać z domu przez internet i samodzielnie zainstalować. Przeczytaj więcej w naszym artykule na blogu.

Rolety tekstylne - PCV

 

 

 

Nie wiesz jakie Rolety tekstylne - PCV wybrać lub chcesz poradzić?

Poradzi Ci specjalista w dziedzinie osłon okiennych

Agnieszka Uhlirova

Zadzwoń pod numer

Napisz e-mail

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Kup żaluzje i rolety na wymiar, bez wychodzenia z domu

W ostatnich dniach nikt z nas nie czuje się bezpiecznie w otoczeniu nieznanych ludzi. Nie chcesz robić zakupów, unikasz kontaktów z innymi ludźmi próbując chronić swoje zdrowie oraz zdrowie swoich najbliższych. Dzięki sklepowi internetowemu Labona.pl nie musisz czekać na zakończenie kwarantanny. Możesz bez obaw zamówić osłony okienne bez wychodzenia z domu.

 

 

Jak dokonać pomiaru skrzynki purenitowej do żaluzji zewnętrznych?

Skrzynki purenitowe to nie tylko najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o montaż żaluzji zewnętrznych, ale również jeden z najłatwiejszych produktów do pomiaru. I właśnie dlatego bardzo łatwo i bez obaw możesz zamówić je przez internet.

Jak wygląda prawidłowo zapakowana przesyłka? Część druga

W poprzednim wpisie na naszym blogu pisaliśmy o tym, jak powinna wyglądać przesyłka z najpopularniejszymi produktami zamawianymi w naszym sklepie internetowym Labona.pl . W dzisiejszym wpisie pokażemy jak pakowane są przesyłki z roletami tekstylnymi. 

Rodzaje rolet screenowych

Na rynku znajduje się wiele rodzajów rolet screenowych, dlatego w dzisiejszym blogu wyjaśnimy jakie są zalety ich posiadania i czym różnią się między sobą poszczególne rodzaje. 

Rolety tekstylne PCV (Verra) w różnych kolorach

Rolety tekstylne (Verra PCV) to rolety wolnowiszące z prostym designem z elementami z PCV. Rolety doskonale nadają się do okien z PCV, euro okien i okien aluminiowych.  W ofercie posiadamy różne rodzaje materiałów i kolorów, od barw podstawowych aż po nowoczesne wzory oraz tkaniny całkowicie zaciemniające.

Opcja sterowania łańcuszkiem (Ø 4,5 mm) lub pilotem. Rolety tekstylne są standardowo dostarczane z profilem montażowym, który może być montowany do sufitu lub na ścianę. Na zamówienie, w przypadku montażu na ramie okiennej, możemy dostarczyć roletę bez profilu montażowego - zalecane wyłącznie do rolet o średnicy wałka Ø 28 mm.

Rolety tekstylne mogą być wykonane z następujących tkanin:

  • 100% PES
  • 100% PES Satin
  • 100% Trevira CS
  • Glass fiber-PVC

Wielkość rolet tekstylnych PCV zależy od średnicy wałka :

  • Ø 28 mm (do szerokości 2,0 m) * - ** max. powierzchnia rolety 6,0 m2
  • Ø 42 mm (do szerokości 3,0 m)    - ** max. powierzchnia rolety 11,8 m2
  • Ø 50 mm (do szerokości 3,5 m)    - ** max. powierzhnia rolety 17,5 m2

 * możliwość sterowania silnikiem, inaczej sterowane łańcuszkiem kulkowym** Maksymalna powierzchnia rolety zależy również od gramatury tkaniny.