zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Jak regulować światło na poddaszu?

Poddasze i strych są oryginalnymi przestrzeniami, które oferują wiele możliwości ich wykorzystania. Dostępność światła do tych pomieszczeń zapewniają okna dachowe. Jednak nie zawsze duże natężenie światła jest pożądane przez cały dzień. Do zacieniania i regulacji światła służą specjalne żaluzje do okien dachowych.

Wewnętrzne żaluzje dachowe V-lite to żaluzje żaluzjowe, które mają klasyczny wygląd i wyglądają elegancko. Zaprojektowane są do wszystkich typów okien dachowych. Żaluzje aluminiowe są wykonane w całkowicie przesłaniającej wersji, w której otwory na prowadnice nylonowe znajdują się na tylnej stronie żaluzji. Przy całkowitym zaciągnięciu i złożeniu lameli są one nakładane na siebie, a światło nie przenika przez otwory. Prowadzenie światła z boku uniemożliwia prowadnice aluminiowe, które są anodowane.

Lamelki można kątować za pomocą koła na górnym profilu żaluzji lub suwaka. Suwak można umieścić na całej długości bocznej prowadnicy. Rozsuwanie i zaciąganie żaluzji odbywa się za pomocą uchwytu. Dla okien trudno dostępnych lub dla dzieci, które nie mogą sięgnąć do sterowania, wystarczy użyć drążka sterującego, dzięki któremu żaluzje są bardzo łatwe i bezpieczne w obsłudze.

Inne warianty do zacieniania, ale także przysłaniania okien dachowych znajdziesz na naszej stronie internetowej w kategorii osłony do okien dachowych.


Pavel
Jak czyścić żaluzje?

Prawidłowa pielęgnacja osłon okiennych wydłuża ich żywotność i zapobiega gromadzeniu się cząsteczek kurzu w pomieszczeniu. Czyszczenie żaluzji nie musi być horrorem - poniżej znajdziesz porady dotyczące czyszczenia innych rodzajów osłon okiennych.

Nowa wersja żaluzji Cetta – system Flexi

Zewnętrzne żaluzje Cetta należą do najpopularniejszych żaluzji fasadowych. Posiadają lamele w kształcie litery „C“ - do wyboru w różnych wielkościach. W naszym sklepie internetowym oferujemy żaluzje Cetta 80 i Cetta 65 oraz nową wersję - Cetta 60 Flexi. 

Uzyskaj komfortowe warunki na poddaszu dzięki zacienieniu świetlików

Wiosna w pełni, przyroda obudziła się do nowego życia i powoli zbliża się lato. Najwyższy czas zająć się rozwiązaniem zabezpieczenia poddasza przed przegrzaniem i silnym nasłonecznieniem.

Najpopularniejsze rodzaje zaciemnień wnętrz

W dzisiejszych czasach zaciemnienie wnętrz jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia domów i biur. Pomagają zachować prywatność i chronią przed światłem słonecznym i upałem, jednocześnie dodając wnętrzu stylu i elegancji. Najpopularniejsze rodzaje żaluzji to żaluzje poziome, żaluzje pionowe i rolety materiałowe.