zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Jak regulować światło na poddaszu?

Poddasze i strych są oryginalnymi przestrzeniami, które oferują wiele możliwości ich wykorzystania. Dostępność światła do tych pomieszczeń zapewniają okna dachowe. Jednak nie zawsze duże natężenie światła jest pożądane przez cały dzień. Do zacieniania i regulacji światła służą specjalne żaluzje do okien dachowych.

Wewnętrzne żaluzje dachowe V-lite to żaluzje żaluzjowe, które mają klasyczny wygląd i wyglądają elegancko. Zaprojektowane są do wszystkich typów okien dachowych. Żaluzje aluminiowe są wykonane w całkowicie przesłaniającej wersji, w której otwory na prowadnice nylonowe znajdują się na tylnej stronie żaluzji. Przy całkowitym zaciągnięciu i złożeniu lameli są one nakładane na siebie, a światło nie przenika przez otwory. Prowadzenie światła z boku uniemożliwia prowadnice aluminiowe, które są anodowane.

Lamelki można kątować za pomocą koła na górnym profilu żaluzji lub suwaka. Suwak można umieścić na całej długości bocznej prowadnicy. Rozsuwanie i zaciąganie żaluzji odbywa się za pomocą uchwytu. Dla okien trudno dostępnych lub dla dzieci, które nie mogą sięgnąć do sterowania, wystarczy użyć drążka sterującego, dzięki któremu żaluzje są bardzo łatwe i bezpieczne w obsłudze.

Inne warianty do zacieniania, ale także przysłaniania okien dachowych znajdziesz na naszej stronie internetowej w kategorii osłony do okien dachowych.


Pavel
Badania przesiewowe dla domków letniskowych

Wielu z nas spędza już weekendy lub inne wolne dni w domku lub domku letniskowym. Zbliża się zapewne bardzo ciepłe lato, w związku z czym czas porozmawiać o możliwościach zacienienia naszych drugich domów.

Jak wybrać odpowiednie systemy osłon okiennych?

Każdy z nas to zna. Uporczywe promienie słoneczne, nieprzyjemne oświetlenie z ulicy, ciekawscy sąsiedzi. Wszystkie te problemy można w pełni wyeliminować wybierając odpowiedni rodzaj osłon okiennych. Jak jednak wybrać odpowiedni produkt z tak dużej oferty osłon okiennych?

Czy konieczny jest demontaż moskitiery na zimę?

Żadna z oferowanych przez nas moskitier nie musi być demontowana na zimę. Są one produkowane ze stopów aluminium, które są odporne na warunki atmosferyczne.

Żaluzje pionowe – numer jeden w dziedzinie zacieniania przestrzeni biurowych

Żaluzje pionowe to stały element zaciemniania przestrzeni biurowych i handlowych. I to nie tylko przez przypadek.