zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Osłony do okien dachowych

Zamów u nas osłony do okien dachowych na wymiar. Niezależnie czy wybierzesz żaluzje, rolety czy plisy – będzie to dobry wybór, dlatego że my sprzedajemy tylko produkty dobrej jakości z ogromną gamą tkanin, kolorów i wzorów. Przekonaj się o tym.

Nie wiesz jakie Osłony do okien dachowych wybrać lub chcesz poradzić?

Poradzi Ci specjalista w dziedzinie osłon okiennych

Agnieszka Uhlirova

Zadzwoń pod numer

Napisz e-mail

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Jak wybrać odpowiednie systemy osłonowe do okien dachowych?

Okna dachowe + żaluzje (rolety) to doskonałe połączenie. Odpowiednio dobrane systemy osłon okiennych mogą spowodować obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń na poddaszu nawet o kilka stopni Celsjusza.

Jak wybrać odpowiednią tkaninę do osłon okiennych?

Pierwszą decyzją, jaką przyjdzie nam podjąć jest wybór odpowiedniej tkaniny, z której będą wykonane nasze osłony okienne. Chcesz, aby blokowały dostępu promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia? A może chcesz przez nie widzieć na zewnątrz?

Jak zacienić poddasze?

Poddasze ma swój niezaprzeczalny urok i atmosferę, które zachęcają do zagospodarowania jego przestrzeni na dodatkowe pomieszczenia mieszkalne. Planując adaptację poddasza, należy wziąć pod uwagę nietypową przestrzeń, skosy i zakamarki. Osłony okienne do okien dachowych są nie tylko koniecznością, ale także pięknym dodatkiem, który współgra z wystrojem całego pomieszczenia. 

Jak wygląda prawidłowo zapakowana przesyłka? Część druga

W poprzednim wpisie na naszym blogu pisaliśmy o tym, jak powinna wyglądać przesyłka z najpopularniejszymi produktami zamawianymi w naszym sklepie internetowym Labona.pl . W dzisiejszym wpisie pokażemy jak pakowane są przesyłki z roletami tekstylnymi. 

Praktyczne zacienienie okien dachowych i poddasza

Obalamy mity na temat gorących pomieszczeń na poddaszu latem. Żaluzje i rolety do okien dachowych chronią przed nadmiernym przegrzewaniem pomieszczeń na poddaszu, dlatego zapewniają komfort i cień jego użytkownikom.

Do wyboru żaluzje sterowane łańcuszkiem lub za pomocą drążka i sznurka. Rolety z tkanin jednokolorowych i wzorzyste. Całkowicie zaciemniające lub przepuszczające światło. Z drążkiem (do obsługi wysoko zamontowanych żaluzji) lub bez drążka. Wybierać można z pośród wielu wariantów. W ofercie również składane plisy z nieruchomym górnym profilem, z ruchomym górnym i dolnym profilem lub plisy dwukolorowe. Nie wiesz jaki produkt będzie odpowiedni dla twojego poddasza?

Oferujemy 3 rodzaje osłon do okien dachowych:

  1. Tekstylna roleta R-lite, cena od 170,81 zł z VAT - roleta nadaje się do wszystkich rodzajów okien dachowych - wystarczy podać nazwę producenta okna. Prowadnice boczne wykonane z anodyzowanego aluminium zapobiegają przenikaniu światła. Do wyboru tkaniny jednokolorowe i wzorzyste, całkowicie zaciemniające lub przepuszczające światło. Niektóre rodzaje tkanin są dostępne w wersji ognioodpornej. Roletę R-lite podnosimy i opuszczamy za pomocą profilu dolnego. Do wysoko zamontowanych rolet zalecamy wybrać klasyczny drążek (długość od 0,5 m do 2 m) lub drążek teleskopowy (długość 2m). Roleta R-lite jest montowana na skrzydło okna. Maksymalna powierzchnia to 1,5 m2. Rodzaje materiałów z którego wykonane są rolety to: 100% PES, 100% PES Satin, 100% Trevira CS, Glass fibre-PVC.
  2. Żaluzje poziome V-lite, cena od 221,23 zł z VAT - żaluzje do wszystkich rodzajów okien dachowych. Prowadnice boczne wykonane z anodyzowanego aluminium zapobiegają przenikaniu światła. Do wysoko zamontowanych żaluzji zalecamy wybrać klasyczny drążek (długość od 0,5 m do 2 m) lub drążek teleskopowy (długość 2m). Żaluzje V-lite są montowane na skrzydło okna. Maksymalna powierzchnia to 1,5 m2.
  3. Plisa DFC, cena od 349,89 zł z VAT- składana plisa tekstylna stanowi nowoczesny element osłon do okien dachowych. Plisy wykonane są z tkanin o różnym stopniu przepuszczalności światła. Plisy mogą być wykonane z dwóch różnych tkanin w wersji dziennej i nocnej. Plisy nadają się do wszystkich rodzajów okien dachowych. Komponenty i profil plis są dostępne w 3 różnych kolorach. Plisę podnosimy i opuszczamy za pomocą profilu dolnego. Do wysoko zamontowanych żaluzji zalecamy wybrać klasyczny drążek (1,5 m). Rodzaj materiału z którego wykonane są plisy to 100% PES.
  4. Screen sky, cena od 266,64 z VAT - markiza zewnętrzna do okien dachowych.