zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Jak wybrać odpowiednie rolety do okien?

Siedzisz w domu i zastanawiasz się, jakie zasłonięcie byłoby odpowiednie dla twojego domu? Spójrz na kilka porad w naszym przewodniku. Łatwiej zdecydujesz się na właściwy typ.

Przewodnik dla majsterkowiczów: Jak wybrać odpowiednie zasłonięcie dla twoich okien?

 1. Dokładne mierzenie, aby zasłonięcie idealnie pasowało

  Najpierw należy dokładnie zmierzyć okna. Prawidłowe wymiary są podstawą do wyboru żaluzji, które będą idealnie pasować i skutecznie zasłaniać. Mierzenie obejmuje szerokość, wysokość i głębokość ramy okiennej. Dla każdego zasłonięcia znajdziesz na naszym sklepie internetowym zawsze instrukcje i poradniki wideo, które przeprowadzą cię przez ten proces krok po kroku.
 2. Wybór materiału z uwzględnieniem charakteru domu

  Wybierz materiał, który najlepiej odpowiada wymaganiom funkcjonalnym i stylowi twojego domu. Żaluzje aluminiowe są odporne i łatwe w utrzymaniu, drewniane żaluzje dodają wnętrzu ciepłego i naturalnego akcentu, podczas gdy warianty tekstylne oferują wiele możliwości regulacji światła i prywatności.
 3. Obsługa zgodnie z twoimi preferencjami

  Przy wyborze obsługi pomyśl o swoich potrzebach i preferencjach. Czy preferujesz klasykę i prostotę manualnego obsługiwania, czy też wybierasz nowoczesne technologie, takie jak żaluzje motorowe sterowane za pomocą smartfona?
 4. Optymalizacja pod kątem orientacji okna

  Orientacja okna znacząco wpływa na wybór zasłonięcia. Dla strony południowej ważna jest możliwość regulacji światła ze względu na intensywne słońce, podczas gdy na stronie północnej może być ważniejsza izolacja termiczna.
 5. Profesjonalne porady, gdy się zgubisz

  Jeśli nie jesteś pewien swojego wyboru lub stawiasz przed specyficznymi wyzwaniami, nie wahaj się skontaktować z naszą obsługą klienta. Nawet krótka konsultacja może pomóc ci znaleźć idealne rozwiązanie dokładnie dla twoich potrzeb.
 6. Często zadawane pytania i odpowiedzi dla samodzielnych rzemieślników

  Skorzystaj z doświadczeń innych majsterkowiczów. Fora, grupy dyskusyjne lub strony internetowe mogą być bogatym źródłem informacji, gdzie znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania i inspiracje dla twoich projektów.

Z tymi wskazówkami i radami, możesz przystąpić do wyboru żaluzji z pewnością, że twoja decyzja przyczyni się do stworzenia domu, w którym będziesz się czuć komfortowo i będzie po prostu twój.


Petra
Jak wybrać odpowiednią tkaninę do rolet screenowych?

Aby roleta screenowa spełniała swoją funkcję, podstawowym kryterium wyboru powinny być właściwości tkaniny, z której jest ona wykonana.

 

 

Żaluzje pionowe Verticale - osłony okienne nie tylko do przeszkleń wielkoformatowych

Żaluzje pionowe Verticale nie są w dzisiejszych czasach już tylko domeną lokali komercyjnych czy biur, ale znalazly również zastosowanie w mieszkaniach i domach jednorodzinnych.

Upał latem? W ten sposób w pokojach będzie przyjemnie

Lato jest już w pełnym rozkwicie i może się okazać, że Twój dom nie jest taki, jak byś sobie wyobrażał, że jest miejscem na relaks w upalne dni. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu, czy w mieszkaniu, zdecydowanie nie jest źle mieć systemy zaciemniające, które znacznie uprzyjemnią letnie dni na czytanie w domu lub oglądanie telewizji. Nie wspominając już o spaniu w nocy, kiedy przewracasz się z boku na bok i próbujesz znaleźć chociaż jakieś chłodniejsze miejsce, szczególnie w takich mieszkaniach na poddaszu czy pokojach w domu.

Dzięki pergoli ARTOSI masz kontrolę również nad światłem w domu

W ostatnich latach pergole bioklimatyczne stały się bardzo popularne. Wiele osób wciąż jednak zastanawia się, czy taka konstrukcja nie zacieni przyległych pomieszczeń mieszkalnych. Odpowiedź jest jasna – z bioklimatyczną pergolą masz pełną kontrolę nad tym, ile światła wpuszczasz do swojego domu.