zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Jak wybrać odpowiednie rolety do okien?

Siedzisz w domu i zastanawiasz się, jakie zasłonięcie byłoby odpowiednie dla twojego domu? Spójrz na kilka porad w naszym przewodniku. Łatwiej zdecydujesz się na właściwy typ.

Przewodnik dla majsterkowiczów: Jak wybrać odpowiednie zasłonięcie dla twoich okien?

 1. Dokładne mierzenie, aby zasłonięcie idealnie pasowało

  Najpierw należy dokładnie zmierzyć okna. Prawidłowe wymiary są podstawą do wyboru żaluzji, które będą idealnie pasować i skutecznie zasłaniać. Mierzenie obejmuje szerokość, wysokość i głębokość ramy okiennej. Dla każdego zasłonięcia znajdziesz na naszym sklepie internetowym zawsze instrukcje i poradniki wideo, które przeprowadzą cię przez ten proces krok po kroku.
 2. Wybór materiału z uwzględnieniem charakteru domu

  Wybierz materiał, który najlepiej odpowiada wymaganiom funkcjonalnym i stylowi twojego domu. Żaluzje aluminiowe są odporne i łatwe w utrzymaniu, drewniane żaluzje dodają wnętrzu ciepłego i naturalnego akcentu, podczas gdy warianty tekstylne oferują wiele możliwości regulacji światła i prywatności.
 3. Obsługa zgodnie z twoimi preferencjami

  Przy wyborze obsługi pomyśl o swoich potrzebach i preferencjach. Czy preferujesz klasykę i prostotę manualnego obsługiwania, czy też wybierasz nowoczesne technologie, takie jak żaluzje motorowe sterowane za pomocą smartfona?
 4. Optymalizacja pod kątem orientacji okna

  Orientacja okna znacząco wpływa na wybór zasłonięcia. Dla strony południowej ważna jest możliwość regulacji światła ze względu na intensywne słońce, podczas gdy na stronie północnej może być ważniejsza izolacja termiczna.
 5. Profesjonalne porady, gdy się zgubisz

  Jeśli nie jesteś pewien swojego wyboru lub stawiasz przed specyficznymi wyzwaniami, nie wahaj się skontaktować z naszą obsługą klienta. Nawet krótka konsultacja może pomóc ci znaleźć idealne rozwiązanie dokładnie dla twoich potrzeb.
 6. Często zadawane pytania i odpowiedzi dla samodzielnych rzemieślników

  Skorzystaj z doświadczeń innych majsterkowiczów. Fora, grupy dyskusyjne lub strony internetowe mogą być bogatym źródłem informacji, gdzie znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania i inspiracje dla twoich projektów.

Z tymi wskazówkami i radami, możesz przystąpić do wyboru żaluzji z pewnością, że twoja decyzja przyczyni się do stworzenia domu, w którym będziesz się czuć komfortowo i będzie po prostu twój.


Petra
Markiza to najlepsza ochrona przed słońcem nie tylko na tarasie

Główną funkcją żaluzji jest przede wszystkim ochrona wnętrz przed nadmiernym nasłonecznieniem i ograniczenie przegrzewania pomieszczeń. Markiza chroni zarówno wnętrze jak również zapewnia komfort na balkonie lub tarasie Twojego domu lub mieszkania.

Jak sterować żaluzjami zewnętrznymi?

Żaluzje zewnętrzne możemy sterować manualne lub automatyczne. Sterowanie manualne czyli ręczne odbywa się za pomocą sznurka lub korby.

Jak czyścić markizę?

Chcesz mieć dobrze zacienione miejsce na werandzie lub tarasie, aby przyjemnie posiedzieć u śniadania lub kolacji, ale przeszkadza Ci nisko świecące słońce? A może po prostu chcesz uniknąć ostrych promieni słonecznych wpadających do wnętrza w ciągu dnia? Idealnym rozwiązaniem jest markiza. W niniejszym artykule dowiesz się jak dbać o markizę, aby służyła przez lata

 

 

Nie wyrzucaj pieniędzy za okno - kup rolety zewnętrzne!

Niskie temperatury w sezonie zimowym zmuszają nas do spędzania więcej czasu wewnątrz naszych domów i mieszkań. Jak uniknąć wysokich opłat za ogrzewanie i jednocześnie cieszyć się ciepłem w domu?