zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Rolety tekstylne

Zamów u nas rolety tekstylne na wymiar. Bogata gama kolorów, duży wybór tkanin oraz ich wzorów sprawia, że rolety są idealnym dodatkiem dekoracyjnym. Jest to rozwiązanie, które nie tylko ograniczy ilość światła wpadającego do wnętrza, ale będzie również znakomitym elementem aranżacyjnym, zarówno do małych pokoi, jak i większych pomieszczeń. Poznaj naszą ofertę i wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie. 

Nie wiesz jakie Rolety tekstylne wybrać lub chcesz poradzić?

Poradzi Ci specjalista w dziedzinie osłon okiennych

Agnieszka Uhlirova

Zadzwoń pod numer

Napisz e-mail

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Dlaczego warto wybrać rolety tekstylne?

Myślisz, że klasyczne żaluzje to przeżytek? Wydają Ci się nudne i nieatrakcyjne? Chcesz aby Twoje okna wyglądały elegancko i nowocześnie? Jeżeli tak, to doskonałym produktem dla Ciebie bedą rolety tekstylne.

Jak czyścić nowoczesne systemy osłonowe?

Odkurzanie, wycieranie kurzu, czyszczenie i polerowanie to czynności, które na ogół, nie cieszą się zbyt dużą popularnością, ale należą do codziennych obowiązków każdej pani domu. Staranność z jaką sprzatamy nasz dom powinniśmy również stosować w stosunku do tekstylnych systemów osłonowych.

Nie bój się zmian i zaaranżuj wnętrze roletami tekstylnymi

Spodziewasz się dziecka, Twoja rodzina powiększy się o nowego członka? Chcesz zmienić charakter i wystrój pokoju? Wypróbuj rolety tekstylne

Rolety DUO i ich zalety

Tekstylne rolety DUO to nie tylko praktyczne osłony okienne, ale również bardzo efektowny sposób dekoracji wnętrz, który nada Twojemu domu wyjątkowego charakteru.

Rolety tekstylne na wymiar są rozwiązaniem, które będzie idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Rolety tego typu należą do najpiękniejszych systemów osłonowych, jaki można zastosować do zaciemniania pomieszczeń zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. W naszym portfolio posiadamy klasyczne rolety tekstylne oraz ekskluzywne rolety dzień i noc. Możliwość wyboru spośród wielu rodzajów tkanin pozwala na idealne dopasowanie rolet do wnętrza oraz indywidualnego gustu.

Łatwe w montażu rolety tekstylne sterowane są za pomocą łańcuszka kulkowego. Dodatkowo wszystkie rodzaje rolet są wyposażone w hamulec, który pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji (bez potrzeby zablokowania łańcuszka) Zaletą tego typu rolet jest łatwość ich montażu oraz prosta obsługa za pomocą łańcuszka kulkowego. Dodatkowo sa wyposażone w blokadę, która pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji (bez potrzeby zablokowania łańcuszka). 

Główne zalety rolet tekstylnych:

  • Duży wybór tkanin oraz różne sposoby mocowania
  • Profile aluminiowe lub plastikowe 
  • Sterowane za pomocą łańcuszka kulkowego lub elektrycznie
  • Roleta DZIEŃ I NOC, która pozwala na indywidualne nastawienie ilości światła wpadającego do wnętrza

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów rolet tekstylnych:

  • Roleta tekstylna PCV
  • Roleta tekstylna METAL
  • Roleta tekstylna BOX
  • Roleta tesktylna DUO