zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Rolety tekstylne

Zamów u nas rolety tekstylne na wymiar. Bogata gama kolorów, duży wybór tkanin oraz ich wzorów sprawia, że rolety są idealnym dodatkiem dekoracyjnym. Jest to rozwiązanie, które nie tylko ograniczy ilość światła wpadającego do wnętrza, ale będzie również znakomitym elementem aranżacyjnym, zarówno do małych pokoi, jak i większych pomieszczeń. Poznaj naszą ofertę i wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie. 

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Jak wybrać odpowiednią tkaninę do osłon okiennych?

Pierwszą decyzją, jaką przyjdzie nam podjąć jest wybór odpowiedniej tkaniny, z której będą wykonane nasze osłony okienne. Chcesz, aby blokowały dostępu promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia? A może chcesz przez nie widzieć na zewnątrz?

Jak wygląda prawidłowo zapakowana przesyłka? Część druga

W poprzednim wpisie na naszym blogu pisaliśmy o tym, jak powinna wyglądać przesyłka z najpopularniejszymi produktami zamawianymi w naszym sklepie internetowym Labona.pl . W dzisiejszym wpisie pokażemy jak pakowane są przesyłki z roletami tekstylnymi. 

Dlaczego warto wybrać rolety tekstylne?

Myślisz, że klasyczne żaluzje to przeżytek? Wydają Ci się nudne i nieatrakcyjne? Chcesz aby Twoje okna wyglądały elegancko i nowocześnie? Jeżeli tak, to doskonałym produktem dla Ciebie bedą rolety tekstylne.

Jak czyścić nowoczesne systemy osłonowe?

Odkurzanie, wycieranie kurzu, czyszczenie i polerowanie to czynności, które na ogół, nie cieszą się zbyt dużą popularnością, ale należą do codziennych obowiązków każdej pani domu. Staranność z jaką sprzatamy nasz dom powinniśmy również stosować w stosunku do tekstylnych systemów osłonowych.

Rolety tekstylne na wymiar są rozwiązaniem, które będzie idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Podział produktów według ceny

Roleta tekstylna wymiar 300 x 300 mm PCV, tkanina CARINA 117,13 zł z VAT
Roleta tekstylna wymiar 300 x 300 mm Metal, tkanina CARINA 269,31 zł z VAT
Roleta tekstylna wymiar 300 x 300 mm Box, tkanina CARINA 180,90 zł z VAT
Roleta tekstylna wymiar 300 x 300 mm Duo, tkanina CORFU 87,52 zł z VAT

 

Rolety tego typu należą do najpiękniejszych systemów osłonowych, jaki można zastosować do zaciemniania pomieszczeń zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. W naszym portfolio posiadamy klasyczne rolety tekstylne oraz ekskluzywne rolety dzień i noc. Możliwość wyboru spośród wielu rodzajów tkanin pozwala na idealne dopasowanie rolet do wnętrza oraz indywidualnego gustu.

Łatwe w montażu rolety tekstylne sterowane są za pomocą łańcuszka kulkowego. Dodatkowo wszystkie rodzaje rolet są wyposażone w hamulec, który pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji (bez potrzeby zablokowania łańcuszka) Zaletą tego typu rolet jest łatwość ich montażu oraz prosta obsługa za pomocą łańcuszka kulkowego. Dodatkowo sa wyposażone w blokadę, która pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji (bez potrzeby zablokowania łańcuszka). 

Główne zalety rolet tekstylnych:

  • Duży wybór tkanin oraz różne sposoby mocowania
  • Profile aluminiowe lub plastikowe 
  • Sterowane za pomocą łańcuszka kulkowego lub elektrycznie
  • Roleta DZIEŃ I NOC, która pozwala na indywidualne nastawienie ilości światła wpadającego do wnętrza

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów rolet tekstylnych:

  • Roleta tekstylna PCV
  • Roleta tekstylna METAL
  • Roleta tekstylna BOX
  • Roleta tesktylna DUO