zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Żaluzje zewnętrzne

Zamów u nas żaluzje zewnętrzne na wymiar. To idealne systemy osłonowe dla tych, którym zależy na pełnej ochronie przed słońcem i wysoką temperaturą. Oczywistą zaletą jest możliwość ręcznego, elektrycznego lub zdalnego sterowania. Wybierz najlepsze dla siebie.

Nie wiesz jakie Żaluzje zewnętrzne wybrać lub chcesz poradzić?

Poradzi Ci specjalista w dziedzinie osłon okiennych

Agnieszka Uhlirova

Zadzwoń pod numer

Napisz e-mail

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Czy przed instalacją żaluzji zewnętrznych potrzebna jest dodatkowa konsultacja ze specjalistą budowlanym?

Jeżeli chcesz zainstalować żaluzje zewnętrzne w domu jednorodzinnym, dużo lepiej taką decyzję podjąć już w trakcie projektowania domu.

Żaluzje zewnętrzne chronią wnętrze budynku

Żaluzje zewnętrzne zwane również żaluzjami fasadowymi, znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Ograniczają ilość promieni słonecznych wpadajacych do wnętrza budynku oraz minimalizują hałasy dochodzące z zewnątrz. Pełnią  również funkcję estetyczną, tworząc atrakcyjne wykończenie elewacji. Można je kolorystycznie dopasować do okien, elewacji lub zastosować jako akcenty wyróżniające się na tle fasady.

Żaluzje zewnętrzne są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku. W okresie letnim zapobiegają nadmiernemu nasłonecznianiu/nagrzewaniu pomieszczeń, a w okresie zimowym pomagają utrzymać ciepło wewnątrz budynku i przyczyniają się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Żaluzje zwiększają również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach.