Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia usług. Przeglądając stronę internetową, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Więcej informacji.

zamknij
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde
W obecnej sytuacji (COVID-19) działamy bez ograniczeń. Wszystkie żaluzje, rolety i inne osłony okienne można zamawiać z domu przez internet i samodzielnie zainstalować. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule na blogu.

Oferujemy żaluzje i rolety na wymiar

Zmierz, zainstaluj sam i oszczędzaj pieniądze

jesteśmy sklepem internetowym oferującym ŻALUZJE I ROLETY NA WYMIAR.
zmierz sam zainstaluj i oszczędź

Żaluzje zewnętrzne

Zamów u nas żaluzje zewnętrzne na wymiar. To idealne systemy osłonowe dla tych, którym zależy na pełnej ochronie przed słońcem i wysoką temperaturą. Oczywistą zaletą jest możliwość ręcznego, elektrycznego lub zdalnego sterowania. Wybierz najlepsze dla siebie.

Żaluzje zewnętrzne

Zamów u nas żaluzje zewnętrzne na wymiar. To idealne systemy osłonowe dla tych, którym zależy na pełnej ochronie przed słońcem i wysoką temperaturą. Oczywistą zaletą jest możliwość ręcznego, elektrycznego lub zdalnego sterowania. Wybierz najlepsze dla siebie.

Żaluzje zewnętrzne: osłony okienne na wymiar

Podział produktów według ceny

Żaluzje zewnętrzne Cetta Flexi wymiar 500 x 600 mm, korba 635,37 zł z VAT
Żaluzje zewnętrzne CETTA wymiar 500 x 600 mm, korba 543,33 zł z VAT
Żaluzje zewnętrzne ZETTA wymiar 600 x 600 mm, silnik 1057,72 zł z VAT
Żaluzje zewnętrzne SETTA wymiar 600 x 600 mm, silnik 1073,05 zł z VAT

Żaluzje zewnętrzne zwane również żaluzjami fasadowymi, znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w budynkach użyteczności publicznej.

Jakie są zalety żaluzji zewnętrznych?

Żaluzje zewnętrzne są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku. W okresie letnim zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczeń, a w okresie zimowym pomagają utrzymać ciepło wewnątrz budynku i przyczyniają się do znacznej oszczędności energii. Żaluzje zwiększają również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach.

Żaluzje zewnętrzne zapewniają również prywatność. Ruchome lamele można ustawić pod dowolnym kątem w taki sposób, aby do pomieszczenia wpadała odpowiednia ilość światła. Dzięki nowoczesnemu wyglądu żaluzje zewnętrzne stanowią ważny element dekoracyjny domu. 

Zalety produktu mówią same za siebie:

 • Skuteczne zacienienie
 • Ochrona prywatności
 • Łatwa regulacja dopływu światła dzięki ruchomym lamelom
 • Długa żywotność dzięki zastosowaniu wysokiej jakości aluminium
 • Łatwe czyszczenie i konserwacja 
 • Przyjemny klimat w pomieszczeniu dzięki optymalnej ochronie przed słońcem 
 • Oszczędność energii oraz ochrona przed przegrzaniem latem i utratą ciepła zimą
 • Redukcja kosztów ogrzewania
 • Optymalne zaciemnienie pomieszczenia
 • Możliwość montażu do gotowej elewacji domu
 • Duża odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne

Duży wybór różnych typów pod indywidualne zamówienie

Żaluzje zewnętrzne muszą doskonale pasować do przestrzeni w której bedą montowane. Tylko wtedy będzie można korzystać z wszystkich ich zalet. Aby uzyskać dokładne dopasowanie żaluzji produkowanych pod indywidualne zamówienie, należy skonfigurować nastepujące specyfikacje:

 • Szerokość i wysokość 
 • Kolor lameli
 • Rodzaj sterowania
 • Typ żaluzji 
 • Blacha osłonowa 

Różne kształty lameli

Kształt lameli decyduje o właściwościach żaluzji. W naszej ofercie znajduja się trzy rodzaje lameli: klasyczne w kształcie litery "C"(żaluzje Cetta), zaciemniające w kształcie litery "Z" (żaluzje Zetta) oraz eleganckie w kształcie litery "S" (żaluzje Setta).

Lamele w kształcie litery C to sprawdzona klasyka. Lamele zapobiegają przenikaniu promieni słonecznych a tym samym przegrzewaniu wnętrz.

Dzięki harmonijnemu kształtowi i wlisowanej gumie, żaluzje z lamelami w kształcie litery S szczególnie dobrze zacieniają pomieszczenia, a jednocześnie są bardzo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Doskonale nadają się do dużych okien. 

Żaluzje zewnętrzne z lamelami w kształcie litery Z zachwycają nowoczesnym designem. Lamele po zamknięciu tworzą jednolitą powierzchnię, zapewniając doskonałą izolację termiczną i akustyczną.  

Z czego produkowane są żaluzje zewnętrzne?

Lamele i belka dolna wykonane są z wysokiej jakości aluminium odpornego na warunki atmosferyczne. Rynna górna jest wykonana z blachy ocynkowanej lub aluminium. 

Różne możliwości sterowania

Oferowane przez nas żaluzje zewnętrzne na wymiar można sterować ręcznie lub elektrycznie:

 • Napęd sterowany przełącznikiem
 • Napęd sterowany pilotem
 • Korba

Montaż żaluzji zewnętrznych

Żaluzje zewnętrzne mogą być montowane na każdym etapie budowy domu. W ofercie posiadamy zarówno żaluzje z widocznymi skrzynkami jak i żaluzje ze skrzynką purenitową - do montażu podtynkowego. Instrukcje montażu znajdują się w zakładce INSTRUKCJE u każdego produktu.