zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

17 lat temu sprzedałem swoją pierwszą żaluzję

historia sukcesu sklepu internetowego Labona

Mineło już kilka dobrych lat, kiedy z moim kolegą załozyliśmy firmę i zaczeliśmy sprzedawać i montować żaluzje i rolety na wymiar. Nasze usługi oferowaliśmy dosłownie wszędzie - dzwoniliśmy do firm, roznosiliśmy ulotki. Kilku naszych znajomych odradzało nas od tego pomysłu, ale nas, wręcz przeciwnie napędzało to do działania. Chcieliśmy udowodnić, że z małej garażowej firmy możemy zbudować dobrze prosperujący biznes.  

Od samego początku współpracowaliśmy z wiodącym producentem w dziedzinie osłon okiennych, firmą ISOTRA a.s. Wybór niezawodnego partnera, oferującego produkty najwyższej jakości był dla nas bardzo ważny.

Jeździliśmy i montowaliśmy żaluzje i rolety po całym kraju. Zamówień było coraz wiecej, dlatego musieliśmy zatrudnić dodatkowych pracowników. Nigdy nie uważałem się za wszechstronnego majsterkowicza, ale montaż był na tyle prosty, że można go było wykonać bez większego przeszkolenia, a nasi klienci byli bardzo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Nie mniej jednak, po kilku latach mój wspólnik postanowił założyć własny biznes i nasze drogi rozeszły się. 

Zastanawiałem się nad jedną rzeczą ... dlaczego nie przekazać klientom wszystkich potrzebnych informacji i umożliwić im samodzielne zmierzenie, zamówienie i montaż produktu - sam przecież dałem radę bez jakiegokolwiek doświadczenia. Przecież udało się nam to wiele lat temu, tuż po szkole, z wiedzą z zakresu ekranowania i handlu bliską zeru, dlaczego nie byłoby to możliwe teraz, ze zdobytą wiedzą w zakresie montażu osłon okiennych. 

Mogę przecież pomóc klientom kupić żaluzje i rolety na wymiar i jeszcze dodatkowo zaoszczędzić im pieniądze, których nie będą musieli płacić za wyjazd technika, który dokona pomiaru i montażu. Dodatkowo wybrany produkt będą mogli zamówić i zamontować w odpowiednim dla nich czasie, bez konieczności podporządkowania się termionom firm montażowych.

I dlatego w roku 2015 założyłem sklep internetowy Labona. Do naszego zespołu dołączyło kilka wspaniałych osób, na których ja i nasi klienci możemy w pełni polegać. Na codzień wspólnie pracujemy nie tylko nad ulepszaniem procesu zakupowego, ale także nad usługami z nim związanymi. Stawiamy na przyjazną i niezawodną komunikację, wysokiej jakości produkty i pełne wsparcie.

– Pavel Hrdlička, właściciel Labona s.r.o.

 

U nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje

Przygotowaliśmy szczegółowe i przejrzyste instrukcje i filmy video, aby z pomiarem i montażem poradził sobie nawet początkujący majsterkowicz.

Gwarantujemy wysoką jakość 

Tak samo jak na początku naszej działalności, również dziś zwracamy szczególną uwagę na dobór sprawdzonych partnerów. Nadal jesteśmy wierni pierwszorzędnym produktom wyżej wymienionej firmy ISOTRA a.s. oraz oferujemy napędy silnikowe, czujniki, systemy sterowania i inne od renomowanej marki Somfy.

26 000+
doskonale zacienionych okien
15 000+
zadowolonych klientów
17+
lat doświadczenia