zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Rolety screenowe

Zamów u nas rolety screenowe na wymiar. Dzięki wysokiej jakości tkaninom ograniczają przenikanie ciepła do wnętrza pomieszczeń, a jednocześnie spełniają funkcję dekoracyjną. Krótko mówiąc, produkt idealny. Zobacz wszystkie produkty – na pewno wybierzesz odpowiedni dla siebie.

Nie wiesz jakie Rolety screenowe wybrać lub chcesz poradzić?

Poradzi Ci specjalista w dziedzinie osłon okiennych

Agnieszka Uhlirova

Zadzwoń pod numer

Napisz e-mail

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Rolety screenowe

Bardzo popularnym systemem osłon okiennych są rolety screenowe. Nie tylko pełnią funkcję estetyczną, ale są również bardzo skuteczne.

Jakie są sposoby sterowania systemami osłon zewnętrznych?

Zastanawiasz się nad zakupem osłon zewnętrznych, ale nie wiesz który rodzaj sterowania będzie ten najodpowiedniejszy? Sterowanie można podzielić na dwie podstawowe kategorie: ręczne i elektryczne - za pomocą napędu.

Zewnętrzne systemy osłonowe i wiosenne porządki

Pod koniec zimy następuje okres regularnych wiosennych porządków, do których należy również sprzątanie ogrodu i najbliższego otoczenia domu. Dodatnia wiosenna temperatura i coraz dłuższe dni to idealny czas na mycie okien. Wiosenną pogodę dobrze jest również wykorzystać do czyszczenia zewnętrznych osłon okiennych. W dzisiejszym wpisie skupimy się na czyszczeniu zewnętrznych systemów osłonowych i moskitier.

Rolety screenowe to jedyne rolety przez które widzimy wszystko na zewnątrz, ale nikt z zewnątrz nie widzi do środka pomieszczeń

Markiza zewnętrzna do okien dachowych wymiar 400 x 500 mm tkanina STNZ 0101, uchwyt 266,64 zł z VAT
Screen Lite wymiar 500 x 1000 mm tkanina STNZ 0101, korba 1325,96 zł z VAT
Screen GW wymiar 500 x 1000 mm tkanina STNZ 0101, silnik 1759,44 zł z VAT
Screen ZIP wymiar 500 x 1000 mm tkanina STNZ 0101, silnik 1844,95 zł z VAT

Rolety screenowe to niesamowity wynalazek. Kiedy zamontujesz je w swoich oknach, nadal będziesz mieć piękny widok, ale ciekawscy z zewnątrz nie zobaczą co dzieje się w środku pomieszczenia.

To wszystko dzięki specjalnej tkaninie z której produkowane są rolety screenowe. Włókno szklane, PCV i poliester tworzą tkaninę przez którą widać tylko z jednej strony.

Rolety screenowe ograniczają przenikanie do pomieszczeń intensywnego światła słonecznego lub wiatru, ale też pozwalają na obserwowanie tego co dzieje się na zewnątrz.