zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.
 
Jak dostarczamy
towar?

Produkty zamówione w naszym sklepie internetowym doręczane są za pomocą firmy kurierskiej DPD lub TopTrans. Bezpłatna dostawa całego asortymentu.

Wszystkie instrukcje montażu są widoczne u każdego produktu w kategorii: Instrukcje. W przypadku niejasności można się z nami skontaktować drogą mailową na info@labona.pl lub telefonicznie pod numerem +48 22 483 53 80

                     
Jak  
zapłacić?
  • Przelewem bankowym
  • PayPal
  • Za pobraniem

 

                    

Płatność przelewem bankowym to podstawowa forma płatności za zamówienie, którą można dokonać za pośrednictwem bankowości internetowej lub bezpośrednio w banku. Po zalogowaniu w serwisie bankowości internetowej należy wybrać zlecenie płatnicze. Płatność zostanie zaksięgowana na naszym  koncie następnego dnia. Przelewy w obrębie tego samego banku trafią na konto w ciągu kilku minut.

Przy płatności online transakcje są dokonywane przez system PayPal

PayPal jest serwisem internetowym umożliwiającym dokonywanie płatności. Umożliwia transfer pieniędzy między kontami PayPal, które są identyfikowane za pomocą adresów e-mail. Konto może być powiązane z jedną lub więcej kart płatniczych. Płatności można dokonywać za pomocą karty płatniczej która ma aktywowane płatności internetowe. Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z serwisu. W ten sposób możesz wysyłać lub odbierać pieniądze z 203 krajów w 26 walutach bez konieczności zakładania kont bankowych w różnych walutach, za które pobierane są opłaty bankowe. PayPal działa również jako dodatkowa strefa bezpieczeństwa do ochrony konta.