zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Rolety zewnętrzne

Zamów u nas rolety zewnętrzne na wymiar. Zapewnią Ci poczucie prywatności, termoregulację i bezpieczeństwo. Sprawią, że Twój dom będzie wyglądać estetycznie, atrakcyjnie, po prostu świetnie. Wybierz rolety według własnych preferencji a napewno będziesz zadowolony.

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Jakie rolety zewnętrzne wybrać? Plastikowe czy aluminiowe?

Przy wyborze rolet zewnętrznych zadajemy sobie pytanie: czy wybrać rolety aluminiowe czy plastikowe? Poniżej przedstawiamy podstawowe różnice między roletami aluminiowymi i roletami z PCV.

Jak wygląda prawidłowo zapakowana przesyłka? Część trzecia

W trzeciej części naszej serii o tym co powinno znajdować się w przesyłce z produktami zamawianymi w naszym sklepie internetowym, zajmiemy się produktami z grupy osłon zewnętrznych.

Zewnętrzne systemy osłonowe i wiosenne porządki

Pod koniec zimy następuje okres regularnych wiosennych porządków, do których należy również sprzątanie ogrodu i najbliższego otoczenia domu. Dodatnia wiosenna temperatura i coraz dłuższe dni to idealny czas na mycie okien. Wiosenną pogodę dobrze jest również wykorzystać do czyszczenia zewnętrznych osłon okiennych. W dzisiejszym wpisie skupimy się na czyszczeniu zewnętrznych systemów osłonowych i moskitier.

Jakie są sposoby sterowania systemami osłon zewnętrznych?

Zastanawiasz się nad zakupem osłon zewnętrznych, ale nie wiesz który rodzaj sterowania będzie ten najodpowiedniejszy? Sterowanie można podzielić na dwie podstawowe kategorie: ręczne i elektryczne - za pomocą napędu.

Zewnętrzne (elewacyjne) rolety doskonale chronią wnętrza

Zewnętrzne rolety Vivera AL 500 x 1000 mm kolor antracyt, zwijacz taśmy 541,94 zł z VAT
Zewnętrzne rolety Vivera AL 500 x 1000 mm kolor antracyt, silnik 1158,43 zł z VAT

Rolety zewnętrzne stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. Zabezpieczają przed przegrzewaniem się pomieszczeń latem, utratą ciepła zimą oraz wyraźnie obniżają poziom hałasu. Dodatkowo znacząco wpływają na poczucie bezpieczeństwa, poprzez wydłużenie czasu koniecznego na przeprowadzenie włamania, co często wystarcza by zniechęcić złodziei. Ponadto dzięki szerokiej gamie kolorów, rolety zewnętrzne można dostosować zarówno do budynków nowoczesnych, jak i tych o bardziej klasycznej formie.