zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Markizy

Zamów u nas markizy na wymiar. To jedna z rzeczy, która uprzyjemni Ci na przykład grillowanie na tarasie lub w słoneczny dzień zapewnia tak potrzebny cień. Markiza chroni również przed lekkim deszczem. Zobacz wszystkie warianty i ciesz się odpoczynkiem w cieniu.

Nie wiesz jakie Markizy wybrać lub chcesz poradzić?

Poradzi Ci specjalista w dziedzinie osłon okiennych

Agnieszka Uhlirova

Zadzwoń pod numer

Napisz e-mail

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Dlaczego warto wybrać markizy sterowane elektrycznie?

Większość klientów, chcących zaoszczędzić przy kupnie markiz tarasowych, wybiera sterowanie ręczne - korbowe. My jednak polecamy wydać trochę więcej pieniędzy i zainwestować do silnika elektrycznego. 

Zewnętrzne systemy osłonowe i wiosenne porządki

Pod koniec zimy następuje okres regularnych wiosennych porządków, do których należy również sprzątanie ogrodu i najbliższego otoczenia domu. Dodatnia wiosenna temperatura i coraz dłuższe dni to idealny czas na mycie okien. Wiosenną pogodę dobrze jest również wykorzystać do czyszczenia zewnętrznych osłon okiennych. W dzisiejszym wpisie skupimy się na czyszczeniu zewnętrznych systemów osłonowych i moskitier.

Dlaczego właśnie teraz zamówić markizę?

Lato zbliża się wielkimi krokami, temperatura na zewnątrz rośnie a słońce coraz mocniej grzeje. Jak schować się przed uporczywym upałem na balkonie lub tarasie?

Markiza to najlepsza ochrona przed słońcem nie tylko na tarasie

Główną funkcją żaluzji jest przede wszystkim ochrona wnętrz przed nadmiernym nasłonecznieniem i ograniczenie przegrzewania pomieszczeń. Markiza chroni zarówno wnętrze jak również zapewnia komfort na balkonie lub tarasie Twojego domu lub mieszkania.

Markizy chronią nie tylko przed słońcem

Podział produktów według ceny

Markiza JASMINA bez profilu nośnego, wysięg 1500 x szerokość 2000 mm, korba 1 934,79 zł z VAT
Markiza STELA z profilem nośnym, wysięg 1500 x szerokość 2000 mm, silnik 3 001,61 zł z VAT
Markiza kasetowa kasetowa, wysieg 1500 x szerokość 2050 mm, korba 3 665,90 zł z VAT
Markiza DAKOTA kasetowa, wysięg 2000 x szerokość 2550 mm, silnik 9 027,81 zł z VAT

Markizy służą przede wszystkim do zacieniania balkonów, werand i tarasów. Wykonane są z impregnowanej tkaniny, odpornej na płowienie i rozerwania oraz chroniącej przed lekkim deszczem. Prosta konstrukcja markizy i solidność wykonania dają gwarancję niezawodności i trwałości. Markizy kasetowe to produkt który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.