zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Panele japońskie

Zamów u nas panele japońskie na wymiar. Ten nowoczesny system osłonowy z funkcją zacienienia lub rozdzielenia pomieszczeń to bardzo popularne rozwiązanie dla biur i domów. Do wyboru są dziesiątki wzorów, kolorów i rodzajów tkanin. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Nie wiesz jakie Panele japońskie wybrać lub chcesz poradzić?

Poradzi Ci specjalista w dziedzinie osłon okiennych

Agnieszka Uhlirova

Zadzwoń pod numer

Napisz e-mail

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Jakie systemy osłon okiennych wybrać, aby zasłonić większe powierzchnie? Jedną z możliwości są panele japońskie.

Chcesz zasłonić większą powierzchnię w swoim domu, ale zależy Ci na tym aby również wyglądała niebanalnie i gustownie? Wybierz panele japońskie. 

Jak wygląda prawidłowo zapakowana przesyłka? Część druga

W poprzednim wpisie na naszym blogu pisaliśmy o tym, jak powinna wyglądać przesyłka z najpopularniejszymi produktami zamawianymi w naszym sklepie internetowym Labona.pl . W dzisiejszym wpisie pokażemy jak pakowane są przesyłki z roletami tekstylnymi. 

Jak czyścić nowoczesne systemy osłonowe?

Odkurzanie, wycieranie kurzu, czyszczenie i polerowanie to czynności, które na ogół, nie cieszą się zbyt dużą popularnością, ale należą do codziennych obowiązków każdej pani domu. Staranność z jaką sprzatamy nasz dom powinniśmy również stosować w stosunku do tekstylnych systemów osłonowych.

Jak wybrać odpowiednią tkaninę do osłon okiennych?

Pierwszą decyzją, jaką przyjdzie nam podjąć jest wybór odpowiedniej tkaniny, z której będą wykonane nasze osłony okienne. Chcesz, aby blokowały dostępu promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia? A może chcesz przez nie widzieć na zewnątrz?

Chcesz mieć wyjątkowe wnętrze? Panele japońskie to strzał w dziesiątkę

Podział produktów według ceny:

Panele japońskie 2-torowe wymiar 1000 x 1000 mm, tkanina CARINA 433,58 zł z VAT
Panele japońskie 3-torowe wymiar 1000 x 1000 mm, tkanina CARINA 466,86 zł z VAT
Panele japońskie 4-torowe wymiar 1000 x 1000 mm, tkanina CARINA 633,44 zł z VAT
Panele japońskie 5-torowe wymiar 1000 x 1000 mm, tkanina CARINA 700,19 zł z VAT

Panele japońskie to produkt, który z klasycznego pomieszczenia wyczaruje absolutnie wyjątkowe wnętrze. Służą one do zacieniania większych szklanych przestrzeni. Ich główną zaletą jest ich wygląd. Szeroka gama kolorów i wzorów pozwala na stworzenie wyjątkowego klimatu. Panele w nieograniczonej kombinacji wzorów i kolorów mogą być również wykorzystane przy oddzielaniu poszczególnych pomieszczeń, imitując ruchome ściany na wzór japoński.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje paneli w zależności od rodzaju szyny panelowej a także wielki wybór kolorów i wzorów, aby było z czego wybierać.