zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Rolety tekstylne - DUO

 

 

 

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Rolety, żaluzje czy klimatyzacja?

W upalne dni jesteśmy często zmęczeni, pocimy się, ciężko się nam oddycha, a to wszystko ma wpływ na nasze samopoczucie. Z przegrzanych pomieszczeń uciekamy nad wodę, do cienia pod pergolę do ogródka lub szukamy ochłody na basenie. Aby uniknąć przegrzewania pomieszczeń możemy nasz dom czy mieszkanie wyposażyć w klimatyzację lub zainstalować zewnętrzne osłony okienne.

Jak wygląda prawidłowo zapakowana przesyłka? Część trzecia

W trzeciej części naszej serii o tym co powinno znajdować się w przesyłce z produktami zamawianymi w naszym sklepie internetowym, zajmiemy się produktami z grupy osłon zewnętrznych.

Kup żaluzje i rolety na wymiar, bez wychodzenia z domu

W ostatnich dniach nikt z nas nie czuje się bezpiecznie w otoczeniu nieznanych ludzi. Nie chcesz robić zakupów, unikasz kontaktów z innymi ludźmi próbując chronić swoje zdrowie oraz zdrowie swoich najbliższych. Dzięki sklepowi internetowemu Labona.pl nie musisz czekać na zakończenie kwarantanny. Możesz bez obaw zamówić osłony okienne bez wychodzenia z domu.

 

 

Jak dokonać pomiaru skrzynki purenitowej do żaluzji zewnętrznych?

Skrzynki purenitowe to nie tylko najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o montaż żaluzji zewnętrznych, ale również jeden z najłatwiejszych produktów do pomiaru. I właśnie dlatego bardzo łatwo i bez obaw możesz zamówić je przez internet.

Rolety tekstylne duo zwane także roletami dzień i noc

Rolety tekstylne DUO (Verra) to wolnowiszące rolety składające się z dwóch tkanin: transparentnej - przepuszczającej światło i zaciemniającej - blokującej dostęp światła. Rolety dzień i noc stały się ostatnio prawdziwym hitem w dziedzinie osłon okiennych. A jak działają?

Podwójna tkanina składa się z pasów przezroczystych i zaciemniajacych. Pasy tkanin można ustawić w wybrany sposób, aby do pomieszczenia docierała optymalna ilość światła. To pozwala również na całkowite zaciemnienie wnętrza. Duo rolety dzień i noc są sterowane za pomocą łańcuszka kulkowego.

Rolety DUO są dostępne w następujących wersjach:

  • Roleta tekstylna duo PVC - średnica wałka Ø 28 mm lub Ø 42 mm
  • Roleta tekstylna duo METAL - średnica wałka Ø 28 mm lub Ø 42 mm
  • Roleta tekstylna duo BOX - średnica wałka Ø 28 mm

Rolety tekstylne duo mogą być wykonane ze specjalnych tkanin :

  • Corfu - maksymalna szerokość to 2450 mm, grubość tkaniny 0,33 mm
  • Cyprus - maksymalna szerokość to 2750 mm, grubość tkaniny 0,55 mm
  • Zakynthos - maksymalna szerokość to 2500 mm, grubość tkaniny 0,31 mm
  • Fiji - maksymalna szerokość to 2750 mm, grubość tkaniny 0,3 mm
  • Parga -  maksymalna szerokość to 2800 mm, grubość tkaniny 0,19 mm
  • Rhodos - maksymalna szerokość to 2450 mm, grubość tkaniny 0,25 mm

Maksymalna powierzchnia jest podana u każdego rodzaju rolety - dla średnicy wałka Ø 28 mm to powierzchnia 3,6 m2 a dla średnicy wałka Ø 42 mm powierzchnia 5,5 m2.