zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Plisy

Zamów u nas rolety plisowane na wymiar. Jeżeli chcesz ożywić wnętrze swojego domu systemem osłonowym, który ma klasę – wybierz plisy okienne. Oryginalny wygląd, kolory i wysokiej jakości tkaniny sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądać niebanalnie.

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Jak wybrać odpowiednie plisy?

Jeżeli szukasz wszechstronnych osłon okiennych Twojej uwadze na pewno nie unikły plisy. Pasują doskonale prawie do wszystkich typów okien, oprócz tego można je montować do ogrodów zimowych czy do okien dachowych. Dodatkowym plusem jest szeroka skala kolorów i wzorów. 

Jak czyścić żaluzje?

Prawidłowa pielęgnacja osłon okiennych wydłuża ich żywotność i zapobiega gromadzeniu się cząsteczek kurzu w pomieszczeniu. Czyszczenie żaluzji nie musi być horrorem - poniżej znajdziesz porady dotyczące czyszczenia innych rodzajów osłon okiennych.

Jak wybrać odpowiednią tkaninę do osłon okiennych?

Pierwszą decyzją, jaką przyjdzie nam podjąć jest wybór odpowiedniej tkaniny, z której będą wykonane nasze osłony okienne. Chcesz, aby blokowały dostępu promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia? A może chcesz przez nie widzieć na zewnątrz?

Co to są plisy okienne? Naprawdę nie są to papierowe żaluzje. Plisy to żaluzje z harmonijkową tkaniną.

Choć do złudzenia przypominają składany papier, to naprawdę nie są to papierowe żaluzje. Plisy to żaluzje z harmonijkową tkaniną.

Plisy okienne pokochasz od pierwszego wejrzenia

Podział produktów według ceny

Plisy wymiar 300 x 300 mm uchwyt, tkanina PDIMF 106 166,46 zł z VAT
Plisy wymiar 300 x 300 mm sznurek, tkanina PDIMF 106 180,17 zł z VAT
Plisy wymiar 300 x 300 mm dwukolorowa - uchwyt, tkanina PDIMF 106 + 108 324,76 zł z VAT
Plisy wymiar 300 x 300 mm dwukolorowa - sznurek, tkanina PDIMF 106 +108 340,74 zł z VAT

Rolety tekstylne są praktycznym i funkcjonalnym dodatkiem do każdego wnętrza. Plisy okienne to składane rolety tekstylne, które umożliwiają zasłonięcie dowolnej części okna. W porównaniu z klasyczną roletą, ich główną zaletą jest możliwość regulowania zarówno od dołu, jak i od góry. Nieograniczony wybór tkanin oraz wzorów sprawia, że doskonale sprawdzają się do okien o nietypowych kształtach, a także do ogrodów zimowych.