zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Plisy

Zamów u nas rolety plisowane na wymiar. Jeżeli chcesz ożywić wnętrze swojego domu systemem osłonowym, który ma klasę – wybierz plisy okienne. Oryginalny wygląd, kolory i wysokiej jakości tkaniny sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądać niebanalnie.

Nie wiesz jakie Plisy wybrać lub chcesz poradzić?

Poradzi Ci specjalista w dziedzinie osłon okiennych

Agnieszka Uhlirova

Zadzwoń pod numer

Napisz e-mail

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Jak wybrać odpowiednie plisy?

Jeżeli szukasz wszechstronnych osłon okiennych Twojej uwadze na pewno nie unikły plisy. Pasują doskonale prawie do wszystkich typów okien, oprócz tego można je montować do ogrodów zimowych czy do okien dachowych. Dodatkowym plusem jest szeroka skala kolorów i wzorów. 

Co to są plisy okienne? Naprawdę nie są to papierowe żaluzje. Plisy to żaluzje z harmonijkową tkaniną.

Choć do złudzenia przypominają składany papier, to naprawdę nie są to papierowe żaluzje. Plisy to żaluzje z harmonijkową tkaniną.

Plisy okienne pokochasz od pierwszego wejrzenia

Rolety tekstylne są praktycznym i funkcjonalnym dodatkiem do każdego wnętrza. Plisy okienne to składane rolety tekstylne, które umożliwiają zasłonięcie dowolnej części okna. W porównaniu z klasyczną roletą, ich główną zaletą jest możliwość regulowania zarówno od dołu, jak i od góry. Nieograniczony wybór tkanin oraz wzorów sprawia, że doskonale sprawdzają się do okien o nietypowych kształtach, a także do ogrodów zimowych.