Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia usług. Przeglądając stronę internetową, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. Więcej informacji.

zamknij
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde
W obecnej sytuacji (COVID-19) działamy bez ograniczeń. Wszystkie żaluzje, rolety i inne osłony okienne można zamawiać z domu przez internet i samodzielnie zainstalować. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule na blogu.
7000+
Zacienionych okien
185+
Liczba oferowanych przez nas produktów
10+
Lat działalności na rynku

ISOTRA partner

Jesteśmy partnerem handlowym firmy Isotra a.s. która ma swoją siedzibę w Opawie. Isotra a.s. jest największym producentem żaluzji i rolet w Czechach.

ISOTRA quality

W roku 2017 firma świętowała jubileusz 25-lecia działalności na rynku, a przez cały ten czas opracowywała i rozwijała własne produkty.

Renol

Renol CZ, s.r.o. jest naszym partnerem handlowym w dziedzinie paneli elewacyjnych i sztachet PCV. Firma Renol działa na rynku od 2002 roku i ma dwa oddziały (Wysoczyna i Morawy Południowe). Firma otrzymała certyfikat Český výrobek.

Zakupy Google

Zakupy Google pomagają nam promować nasze produkty, dzięki czemu możemy je łatwo znaleźć w wyszukiwarce i wygodnie kupić w naszym sklepie internetowym.

Nasze całe życie poświęciliśmy dla żaluzji i rolet. Dlatego nasza oferta pozwoli Państwu zaoszczędzić co najwięcej.

Kim jesteśmy?

Nazywam się Pavel Hrdlička, a w branży żaluzji i rolet pracuję od ukończenia 19 roku życia. Razem z naszym teamem Labona wymyśliliśmy jak zaoszczędzić Państwu co najwięcej pieniędzy. Nasza pracownica Darina Prokešová pomaga naszym klientom w realizacji zamówienia. Przygotowuje również wycenę zamówień indywidualnych. Jednak jej głównym zadaniem jest monitorowanie zamówień i informowanie o czasie ich realizacji. Jej prawa ręka Sandra Heierhoff realizuje zamówienia z naszych zagranicznych sklepów internetowych. Barbora Hrdličková stara się o to, aby nasi klienci znaleźli na naszych stronach internetowych dokładnie to czego szukają. Marketingowa prezentacja, Facebook i Instagram to zakres jej głównych czynności w naszej firmie. Kolejnym pracownikiem w naszej firmie jest nasz specjalista ds.IT Patrik Beneš, który zajmuje się wsparciem technicznym i programowaniem naszych stron internetowych we współpracy z firmą IMPnet s.r.o W 2017 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o panele elewacyjne i sztachety PCV.

U nas potrafi każdy!

„Dlaczego płacić za pomiar i montaż, jeżeli niewyszkolonej osobie zajmie on dosłownie parę minut?“ Z dokładną instrukcją (do wyboru video poradnik, foto instrukcja lub dokumenty w formacie pdf) może wymierzyć i zamontować żaluzje, panele ewlewacyjne czy płoty z PCV nawet początkujący majsterkowicz, bez pomocy drogiego fachowca. Od początku istnienia naszej firmy, nikt nie miał z tym większych problemów (jeżeli nie jesteś przekonany, napisz do nas, chętnie poradzimy).

Nasze ceny są naprawdę korzystne!

Zakupy w Labona.pl są dzięki temu dużo tańsze. Wiemy, że każda firma twierdzi iż jej produkty są najtańsze i najlepsze, ale my jesteśmy gotowi, aby to udowodnić. Regularnie monitorując ceny w internecie, obliczyliśmy że nasze produkty są średnio o 50-60% tańsze niż w innych sklepach. Nasze ceny są tak niskie ponieważ u nas nie płacimy czynszu za wynajem lokali, nie płacimy przedstawicielom handlowym, ekipie montażowej itd. Te wszystkie koszty pozwalają na obniżenie ceny naszych produktów. U nas płaci się tylko i wyłącznie za konkretny produkt czyli za rolety, żaluzje, markizy, moskitiery, panele elewacyjne czy płoty z PCV.

Za jakość produktów włożymy rękę w ogień.

Dobra jakość produktów to nasze zobowiązanie. Jesteśmy partnerem handlowym firmy Isotra a.s., która jest największym producentem żaluzji i rolet w Czechach. W roku 2017 firma świętowała jubileusz 25-lecia działalności na rynku, a przez cały ten czas opracowywała i rozwijała własne produkty. Firma ma swoją siedzibę w Opawie. Nasze produkty nie są sprowadzane z Chin. Oznaczenie „isotra Quality“ jest popularną marką na rynku europejskim. Jeśli chodzi o panele elewacyjne czy płoty z PCV to naszym partnerem handlowym jest firma Renol CZ, s.r.o. która istnieje na rynku od 2002 roku i ma dwa oddziały (Wysoczyna i Morawy Południowe). Firma otrzymała certyfikat Český výrobek.

 

 

Dodatkowe korzyści i bonusy:

  • Bezpieczny system płatności internetowych poprzez serwis PayPal
  • Współpracujemy z firmou  MyWorld . Dokonując zakupów w naszym sklepie, otrzymasz kartę za pomocą której możesz korzystać z dodatkowych zniżek, które wynegocjowaliśmy dla naszych klientów u innych firm
  • Dodatkowe informacje znajdziesz na profilu naszej firmy na facebooku, możesz nas również oglądać na naszym kanale youtube.com
 
Chcesz dobrze i bezstresowo kupić żaluzje i rolety -
jesteś we właściwym sklepie!