zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Ponad 31 lat doświadczenia w produkcji żaluzji

 

Jeżeli szukasz solidnego partnera w zakresie zakupu żaluzji i rolet na wymiar, to jesteś we właściwym miejscu. Jesteśmy europejskou firmą, która współpracuje z silnym i stabilnym partnerem – firmą ISOTRA a.s.

Z firmą ISOTRA a.s. współpracujemy już od roku 2015. W naszym sklepie internetowym Labona.pl nieustannie staramy się usprawniać proces zakupowy i oferować naszym klientom nie tylko najlepsze produkty w zakresie osłon okiennych i automatyki domowej, ale również obsługę klienta na najwyższym poziomie.

ISOTRA a.s.

Siedziba firmy ISOTRA znajduje się w Opawie. Firma istnieje na rynku od 1992 roku. Od tego czasu rozszerzyła swoją ofertę a swoje produkty exportuje do ponad 45 krajów świata. Obecnie zatrudnia ponad 530 pracowników.

Firma produkuje osłony okienne od roku 1995. Ogromna chęć nieustannego rozwoju i szukanie nowych rozwiązań technicznych spowodowało, że dzisiaj ISOTRA a.s. dysponuje własnym działem rozwoju, biurem projektowym, nowoczesną narzędziownią, wtryskarkami tworzyw termoplastycznych oraz rozległymi halami produkcyjnymi.

W ciągu ostatnich 13 lat wyprodukowała ponad 6 milionów produktów, z tego 658 tysięcy sztuk żaluzji zewnętrznych. Obroty firmy za rok 2019 wyniosły 40 milionów euro.

Firma posiada dwa światowe patenty na rozwiązania techniczne w zakresie osłon okiennych oraz jest właścicielem 16 wzorów użytkowych. Zastosowanie tych najlepszych materiałów oraz nasz proces produkcyjny, gwarantują najwyższą jakość produkowanych osłon okiennych.

Inteligentne akcesoria firmy Somfy

O dłuższego czasu współpracujemy również z firmą Somfy, która produkuje napędy, czujniki, urządzenia sterujące i inne akcesoria do sterowania osłonami okiennymi. Zdecydowaliśmy się na włączenie tych produktów do naszej oferty, dlatego oprócz rolet i żaluzji możesz u nas zamówić produkty do inteligentnego domu, zwiększając tym poczucie komfortu.

Stan realizacji zamówienia

Intuicyjna konfiguracja i zamawianie wszystkich produktów w naszym sklepie internetowym Labona.pl jest bardzo proste. Dla każdego produktu mamy przygotowane szczegółowe instrukcje pomiaru. Po przyjęciu zamówienia przystępujemy do produkcji i wysyłamy do Ciebie. Z naszymi instrukcjami video zamontujesz zamówiony produkt – w dogodnym dla siebie czasie, bez potrzeby korzystania z usług fachowców.

O postępach w realizacji zamówienia informujemy na bieżąco drogą mailową. W ten sposób wiesz na jakim etapie jest Twoje zamówienie i kiedy Twoja paczka będzie przedana firmie kurierskiej.

 
6 mln+
wyprodukowanych produktów
658 000+
wyprodukowanych żaluzji zewnętrznych
31+
lat doświadczenia w branży