zamknij
Możesz zacząć pisać.
Wyniki wyszukiwania zostaną wyświetlone tutaj.

Moskitiera do okien dachowych

Na wymiar

Wysyłka do 7 dni roboczych

Gwarancja 24 miesięcy

Moskitiera do okien dachowych

    • Uniwersalny wymiar moskitiery 1,2 m x 1,4 m pasuje idealnie do wszystkich typów okien dachowych
    • Do wyboru dwa kolory siatki: biały oraz antracytowy z powłoką przeciwsłoneczną
    • Moskitiera przeznaczona jest do bezpośredniego montażu na ścianie za pomocą dołączonych do opakowania haczyków
Sprzedaż zakończona

Poddasze bez irytujących komarów

Moskitiera do okien dachowych zagwarantuje ochronę przed owadami w pomieszczeniach na poddaszu. Bez konieczności wiercenia zainstalujesz moskitierę w kilka minut za pomocą samoprzylepnych plastrów. Moskitiera jest wyposażona w elastyczną gumową opaskę, która umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie okna dachowego. Moskitiera ma uniwersalny wymiar 1,2 x 1,4 m.

W kolorze antracytowym chroni również przed promieniami słonecznymi

Siatka moskitiery oferowana jest w kolorze białym lub antracytowym. Siatka antracytowa jest pokryta specjalną aluminiową powłoką przeciwsłoneczną Insect Stop SUN PROTECT. Chroni nie tylko przed owadami, ale również zatrzymuje promienie UV.

Łatwy montaż bez wiercenia

Moskitierę mocujemy do ściany za pomocą 4 haczyków - każdy z nich mocujemy w jednym rogu okna specjalną taśmą samoprzylepną Powerstrips. Nie potrzebujesz więc żadnych narzędzi do montażu. Siatkę okienną można używać wielokrotnie. Białą siatkę można prać ręcznie w temperaturze maksymalnie 30 °C, natomiast siatkę w kolorze antracytowym można wyczyścić mokrą szmatką, aby nie uszkodzić warstwy SUN PROTECT. 

 

Raz, dwa i gotowe

1) Za pomocą dołączonych dwustronnych pasków samoprzylepnych tesa® Powerstrips przyklej po 1 haczyku do każdego rogu okna (haczyki znajdują się w opakowaniu, podobnie jak paski samoprzylepne).

2) Następnie umieść moskitierę na haczykach.

 

 

 

Uwaga
Dokończ zamówienie, abyśmy mieli Twoje dane kontaktowe.

Skontaktujemy się z Tobą, najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych, i indywidualnie ustalimy, czy możemy przeprowadzić montaż w Twojej miejscowości i jaki będzie jego koszt. Opłata wynosi zwykle 15% całkowitej ceny produktu. Jako metodę płatności za zamówienie wybierz przelew bankowy, ale nie dokonuje jeszcze płatności.

Kupon rabatowy na zakup na plotypalubky.cz
Drogi Kliencie, mamy dla Ciebie prezent w postaci kuponu rabatowego na zakup produktów na stronie plottypalubky.cz
Twój kod rabatowy to: Labona3
Oddzwonić