Używamy plików cookie do personalizowania treści, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i statystyki odwiedzin na stronie. Informacjami o tym w jaki sposób klienci korzystają z naszej witryny dzielimy się z naszymi partnerami medii społecznościowych i analitycznych. Partnerzy mogą łączyć te informacje z innymi informacjami przekazanymi lub uzyskanymi w wyniku korzystania z ich usług.

zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Panele elewacyjne

Zamów u nas panele elewacyjne na wymiar. Mogą być wykorzystane na części lub na całej zewnętrznej powierzchni budynku. W ofercie posiadamy wiele odcieni. Wybierz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Panele elewacyjne - podstawowe informacje

Porównanie jakości naszych paneli elewacyjnych z konkurencją

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Rolety, żaluzje czy klimatyzacja?

W upalne dni jesteśmy często zmęczeni, pocimy się, ciężko się nam oddycha, a to wszystko ma wpływ na nasze samopoczucie. Z przegrzanych pomieszczeń uciekamy nad wodę, do cienia pod pergolę do ogródka lub szukamy ochłody na basenie. Aby uniknąć przegrzewania pomieszczeń możemy nasz dom czy mieszkanie wyposażyć w klimatyzację lub zainstalować zewnętrzne osłony okienne.

Jak wygląda prawidłowo zapakowana przesyłka? Część trzecia

W trzeciej części naszej serii o tym co powinno znajdować się w przesyłce z produktami zamawianymi w naszym sklepie internetowym, zajmiemy się produktami z grupy osłon zewnętrznych.

Kup żaluzje i rolety na wymiar, bez wychodzenia z domu

W ostatnich dniach nikt z nas nie czuje się bezpiecznie w otoczeniu nieznanych ludzi. Nie chcesz robić zakupów, unikasz kontaktów z innymi ludźmi próbując chronić swoje zdrowie oraz zdrowie swoich najbliższych. Dzięki sklepowi internetowemu Labona.pl nie musisz czekać na zakończenie kwarantanny. Możesz bez obaw zamówić osłony okienne bez wychodzenia z domu.

 

 

Jak dokonać pomiaru skrzynki purenitowej do żaluzji zewnętrznych?

Skrzynki purenitowe to nie tylko najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o montaż żaluzji zewnętrznych, ale również jeden z najłatwiejszych produktów do pomiaru. I właśnie dlatego bardzo łatwo i bez obaw możesz zamówić je przez internet.

 

Panele elewacyjne są estetyczne i łatwe w utrzymaniu

Plastikowe panele elewacyjne, będące nowoczesną alternatywą dla klasycznych drewnianych desek, mają wiele zalet. Do wyboru mamy panele w 22 podstawowych odcieniach oraz w odcieniach imitujących drewno.

Materiał z którego wykonane są panele elewacyjne to wysokiej jakości PCV laminowany folią, nie wymagający impregnacji. Są odporne na działanie korozji i nie tracą koloru. 

Panele elewacyjne mają tak zwane pióro i wpust, które umożliwiają łączenie typu click (podobne jak u podłogi pływającej) a do ich układania wystarczą umiejętności majsterkowicza. Przy montażu należy pamiętać o pozostawieniu szczeliny między panelami, która jest pomocna w zachowaniu dylatacji. Pomaga ona uniknąć odkształceń, które mogłyby powstać pod wpływem zmian temperatury i wilgoci.

W ofercie posiadamy 2 rodzaje paneli elewacyjnych:

1.    Panele elewacyjne P100 - idealne na podbitkę dachu, ganki, werandy

2.    Panele elewacyjne P165  - idealne na fasady budynków, cokół domu, bramy i furtki

Do każdego rodzaju paneli można dopasować 3 rodzaje profili dodatkowych   

1.  Listwa startowa i zakończeniowa

2.  Profil narożny zewnętrzny

3.  Listwa łącząca

Porównanie jakości paneli elewacyjnych

W tabelce poniżej można zobaczyć porównanie paneli elewacyjnych. Porównaliśmy kraj pochodzenia produktów - nasze produkty są produkowane w Czechach. Sprawdzaliśmy z jakiego tworzywa są produkowane, czy zawierają stabilizatory UV, które zapewniają trwałość koloru, a zatem nie blakną i nie zżółkną. Oferujemy również szeroki wybór kolorów i jesteśmy tańsi od konkurencji. Wybór należy do Ciebie!

Panele elewacyjne Labona Konkurencja
Produkt P100 P100 OBI
Kraj pochodzenia Czechy Nie podano
Materiał Z wytrzymałego PCV Z miękkiego PCV
Stabilizatory UV Tak Nie podano
Wybór kolorów Więcej niż 22 kolorów Biały, brązowy
Na wymiar Tak Tak
Cena za mb (biały) 13 zł 74 zł
Wybór należy do Ciebie!
Srovnání kvality plotů Srovnání kvality plotů