Używamy plików cookie do personalizowania treści, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i statystyki odwiedzin na stronie. Informacjami o tym w jaki sposób klienci korzystają z naszej witryny dzielimy się z naszymi partnerami medii społecznościowych i analitycznych. Partnerzy mogą łączyć te informacje z innymi informacjami przekazanymi lub uzyskanymi w wyniku korzystania z ich usług.

zavrit
muzete_zacit_psat
vysledky_hledani_zde

Płoty ze sztachet z PCV

Zamów u nas płoty z PCV na wymiar. Dzięki wysokiej jakości materiałów, z których są wykonane, to doskonały wybór ze względu na brak konieczności malowania co 2 lata. Do wyboru kilka rodzajów.

Płoty ze sztachet z PCV - podstawowe informacje

Porównanie jakości naszych płotów z PCV z konkurencją

Opinie

+6 000

Zadowolonych klientów

+13 000

Wysłanych produktów

Płoty ze sztachet PCV: jak wybrać ten właściwy?

Płoty ze sztachet z PCV to doskonały wybór, są solidne i trwałe, nie tracą koloru i praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji. Jednak nie wszystkie plastikowe płoty są takie same. Jak wybrać ten właściwy?

 

Plastikowe płoty to długotrwałe rozwiązanie

Płoty ze sztachet z PCV są doskonałym wyborem ze względu na brak konieczności malowania co 2 lata. Plastikowe sztachety produkowane są w wielu kolorach, można wybierać spośród szerokiej gamy kolorów metalicznych lub pastelowych (najbardziej popularny kolor Antrazit) lub wybrać spośród ponad 35 dekorów drewnianych.

Miłośnicy drewnianych dekorów z pewnością ocenią drewniany wygląd i zerową konserwację. Plastikowe sztachety są bardzo trwałe, zawierają stabilizatory UV dzięki czemu nie tracą koloru i nie korodują - materiał z którego są wykonane to wysokiej jakości PCV.

Profile są produkowane z wytłaczanego PCV z długą żywotnością i doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne. Z tego samego materiału produkowane są plastikowe okna.

Oferujemy 3 rodzaje profilów:

  1. Profil 70 x 22 mm - stosowany jako sztacheta
  2. Profil 100 x 30 mm - stosowany jako sztacheta lub rygle/belka poprzeczna
  3. Profil 50 x 25 mm - stosowany jako rygle/belka poprzeczna 

Każdy profil można zakończyć zaślepką (daszkiem) w takim samym odcieniu. Montaż płotów z PCV jest bardzo łatwy. Zajmują one mało miejsca, a do ich montażu nie są wymagane specjalne narzędzia.

Porównanie jakości płotów z PCV

W tabelce poniżej można zobaczyć porównanie płotów z PCV. Porównaliśmy kraj pochodzenia produktów - nasze produkty są produkowane w Czechach. Sprawdzaliśmy z jakiego tworzywa są produkowane, czy zawierają stabilizatory UV, które zapewniają trwałość koloru, a zatem nie blakną i nie zżółkną. Oferujemy również szeroki wybór kolorów i jesteśmy tańsi od konkurencji. Wybór należy do Ciebie!

Płoty Labona Konkurencja
Kraj pochodzenia Czechy Francja, Kanada, USA
Materiał Z wytrzymałego PCV Z miękkiego PCV
Stabilizatory UV Tak - gwarantuje trwałość koloru Nie - kolor blaknie
Wybór kolorów Więcej niż 20 kolorów Podstawowy
Na wymiar Tak Tak
Cena za mb (biały) 15 zł 16 zł
Wybór należy do Ciebie!

Srovnání kvality plotů Srovnání kvality plotů